reaguje na:
(=LIFTY=)
Ještě dva dily budou příští týden, pak hotovo.
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
Ford + Mirren si to dávají, protože nemusí hrát - jejich postavy jsou naprosto identické s jejich životem a jak se chovají k sobě dle mého IRL
A rozhodně slzička ukápla a těžkých 9/10.
Jak si nechala odstranit tu bradavici, tak je to od ni bida po vsech strankach
A popravdě jí to sekne do teď 