Po tych prvych komentaroch som aj ja cakal uplne iny level gore ale nakoniec som rad, ze je to celkom realisticke a zbytocne to neprehanaju. Velmi ma to bavi a od Netflixu som to necakal. Drsne a putave. Ocenujem, ze vsetci su tam spinavi ako prasa.
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|




