Tak se na to raději vyser a dej si tedka jenom parádní sedmej dil...
Pochopis ho i bez tech předchozích.
Uzavřené to tak nějak z většiny je, ale ukončené to určitě není.
reaguje na:
speta.jr
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|



