reaguje na:
Leefko
Z mého pohledu to finále bylo fajn a trochu překvapilo. Pak je tu to ALE. To finále je natahované a kdyby fakt bylo kratší o 20 minut tak se nic nestane. Co se týče samotné řady, tak mi Thajsko přišlo dost nevyužité, místy se to motalo v kruhu, pár dílů bylo výplňových a kdyby to mělo úderných 6 epizod, tak by to byla top řada. Takhle za 6,5-7/10, ne protože by to bylo špatné, ale ten potenciál byl o dost větší.
|
reagovat
|



. A to jsem většinou proti takovým osudovým věcem naprosto imunní. 
). Chtěl jsem to dělat Karlovi (