White lotus
Jel jsem to postupně, bylo to skvělý, oceňuju, že každá série má jiný tón a do vyprávění prosakuje místní kultura a myšlení. Mám dojem, že spousta lidí má nejradši druhou řadu, protože je jim italská kinematografie bližší, než třeba východní filosofie. Za mě jsou i po finale všechny 3 řady na srovnatelný úrovni.
|
reagovat
|



. A to jsem většinou proti takovým osudovým věcem naprosto imunní. 
