reaguje na:
hroubek
Mě to docela zklamalo. Tohle Ritchiovské téma by si zasloužilo trochu živější režii, má to šest dílů, není tam nic navíc, ale přesto jsem to místama odzýval. Celé mi to přijde hrozně klišovité a ten ženský gang ke kterému se to stočí, mi nepřišel zas tak zajímavý, jako kdyby se to drželo jenon toho boxu
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
.
