No, já teda už po šestým díle zase moc ne. Začíná to strašně hloupnout. Silo jsem neviděl, ale tak ono když se nad tím settingem trochu zamyslíš, tak to není těžký odhadnout (když na to přišlo i pasivní kopyto, jako já).
A to jakože šokující odhalení na jeho konci, to si snad dělaj prdel.
reaguje na:
dreamy
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|




edit: Je potvrzena!