Díky za tip.
Včera jsme se ženou dali první díl, když malá usla a jsme zaháčkováni.
Dost otázek, které doufám budou zodpovězeny.
A ze ženy vypadlo, že by raději zemřela, než šla do jeskyně.
The Paradise
|
reagovat
|


