Mimochodem, Reacher finále výborný, akce skvělá. Celkově s třetí sezonou nemám problém. Po slabší druhé mírný kvalitativní vzestup. Ideální seriál na takové to chlapské žehlení. A je to lepší než Banshee, protože si to na nic nehraje.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Poslední roky má divnej výběr filmů, asi by měl vyměnit agenta. Indián / Vánoční příběh wtf. V Promlčenu je super, v Tancuj Matyldo ho všichni taky adorovali. Když má dobrej projekt, tak je vidět, že pořád umí.|
reagovat
|
|
reagují:
fabec
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|