Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4521 - 4540 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Uz jsi videl Oriola? :D
935271
Uz jsi videl Oriola? *:D*
935261
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jestli chceš dodat něco hezkého,  tak promluv 
935269
Jestli chceš dodat něco hezkého,  tak promluv 
935268
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já to mám za sebou :)
935268
Já to mám za sebou *:)*
935261
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Rozhodně se k tomu zkus někdy vrátit. Třetí řada je stejný klenot a zároveň velký unikát a TV mezník, jako první řada (počítaje i první polovinu druhé řady).
935266
Rozhodně se k tomu zkus někdy vrátit. Třetí řada je stejný klenot a zároveň velký unikát a TV mezník, jako první řada (počítaje i první polovinu druhé řady).
935259
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: do_Od
Baldýnský to taky dost nekriticky chválil.
935263
Baldýnský to taky dost nekriticky chválil.
935257
2 0
reagovat
Kuš!!! Zrovna, když uvažuju na mrknutí na Soprány a Odpočívej v pokoji, si zas všichni najednou vzpomenete na nejlepší seriály po Sluncem! Nemám vás rád a jste pěkně otravný, abyste věděli...
935262
Kuš!!! Zrovna, když uvažuju na mrknutí na Soprány a Odpočívej v pokoji, si zas všichni najednou vzpomenete na nejlepší seriály po Sluncem! Nemám vás rád a jste pěkně otravný, abyste věděli...
2 0
reagovat
Ale na ten Ráj fakt mrkněte  :DDD
935261
Ale na ten Ráj fakt mrkněte  :DDD
1 0
reagují: speta.jr, AndyKaufman
reagovat
Jděte všichni do prdele, jsem se zarekl ze novy serialy kvuli casu maximalne omezim  a pak tady ctu takové hypy na Lotus  a tedka Urgent? Co bude dal? Frieren dostane hodnocení 13/10 a lifechanging experience?  :D
935260
Jděte všichni do prdele, jsem se zarekl ze novy serialy kvuli casu maximalne omezim  a pak tady ctu takové hypy na Lotus  a tedka Urgent? Co bude dal? Frieren dostane hodnocení 13/10 a lifechanging experience?  :D
5 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Neee, kvůli vašemu doporučení White Lotusu jsem zazdil Twin Peaks (což bohužel ve druhé půlce druhé řady nebylo nic těžkého) a Odpočívejte v pokoji.
Teď jsem si přečetl premisu a chci to vidět...
935259
Neee, kvůli vašemu doporučení White Lotusu jsem zazdil Twin Peaks (což bohužel ve druhé půlce druhé řady nebylo nic těžkého) a Odpočívejte v pokoji. Teď jsem si přečetl premisu a chci to vidět...
935257
1 0
reagují: fabec
reagovat
Jestli někdo sleduje ze seriálů jen takový ty věci jako Černobyl, tak doporučuju pomalu usednout k Urgentu. Dvanáctá ep momentálně 100 % na ČSFD a 9,8 na IMDB zcela právem. Moc lepšího toho v televizi nevzniklo.
935257
Jestli někdo sleduje ze seriálů jen takový ty věci jako Černobyl, tak doporučuju pomalu usednout k Urgentu. Dvanáctá ep momentálně 100 % na ČSFD a 9,8 na IMDB zcela právem. Moc lepšího toho v televizi nevzniklo.
7 0
reagují: AndyKaufman, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na Martyna Forda jsem zvědavý, jaký bude jako Shao Kahn v Mortal Kombat 2.
Minimálně vzhledově ho vybrali skvěle. 
935246
Na Martyna Forda jsem zvědavý, jaký bude jako Shao Kahn v Mortal Kombat 2. Minimálně vzhledově ho vybrali skvěle. 
935178
0 0
reagovat
reaguje na: okkac
Je to kombinace mirneho nahrbeni, ale taky tim, že dotycny stoji bliz objektivu (pro proporcni srovnani by meli mit oba plus minus stejně velkou hlavu) - je to "hobiti" efekt a na selfíčkách je to snad pokaždé. 188 je už nadprůměr a třeba to video  s Kratosem hezky ukazuje, že v běžném davu to není "tak markatní", převyšuje všechny o tu hlavu a něco...
935238
Je to kombinace mirneho nahrbeni, ale taky tim, že dotycny stoji bliz objektivu (pro proporcni srovnani by meli mit oba plus minus stejně velkou hlavu) - je to "hobiti" efekt a na selfíčkách je to snad pokaždé. 188 je už nadprůměr a třeba to video  s Kratosem hezky ukazuje, že v běžném davu to není "tak markatní", převyšuje všechny o tu hlavu a něco...
935218
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Eddie musí být trochu skrčený, protože mezi nima je rozdíl 30 cm, což opticky na té fotce vypadá spíše na 60 cm
935218
Eddie musí být trochu skrčený, protože mezi nima je rozdíl 30 cm, což opticky na té fotce vypadá spíše na 60 cm
935212
1 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tohle je brutální. Vedle něj stojí Eddie Hall, který má 188 a 130 kg. link
935212
Tohle je brutální. Vedle něj stojí Eddie Hall, který má 188 a 130 kg. https://www.facebook.com/share/1BA3utRZMC/
935178
4 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Přijde mi, že si to docela dával na to že je to totální neherec na úrovni cosplaye ještě pod všemi těmi "herci" typu Nathan Jones, Martyn Ford apod.

Jako zaporacky sidekick a kuriozita by se mohl chytit.
935178
Přijde mi, že si to docela dával na to že je to totální neherec na úrovni cosplaye ještě pod všemi těmi "herci" typu Nathan Jones, Martyn Ford apod. Jako zaporacky sidekick a kuriozita by se mohl chytit.
935165
0 0
reagují: (=LIFTY=), AndyKaufman
reagovat
935165
[url=https://youtu.be/E4ha-l9R_0Y?si=CqGBFJ3pm4LjJnSH&t=306]Paulie z Reachera je můj Kratos pro Amazon.*:+*[/url]
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Ještě když zmíním Adolescent, tak ta jejich dcera by byla boží Abby8)
935162
Ještě když zmíním Adolescent, tak ta jejich dcera by byla boží Abby*8)*
0 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Yup. Funguje to, Lost se nekoná, spokojenost.

(Nakonec jsem si přivstal. :D)
935156
Yup. Funguje to, Lost se nekoná, spokojenost. (Nakonec jsem si přivstal. *:D*)
935154
2 0
reagovat

Adolescent

Včera dodíváno a pokud jste viděli Bod varu, tak máte přesnou představu o stylu, jakým je seriál natočen.
Velmi silné, až pro mě na slabší druhý díl - ne tématem, ale spíš mi tam chyběli oba seriáloví tahouni a byl za mě trochu zmatečný.
Steve Graham a jeho psí oči jsou pro roli otce zmateného okolnostmi naprosto výborné a jde vidět, že si s pár hereckými kolegy odskočil od Tisíce ran - kdyby tam někoho vybombil, tak ho pravděpodobně zabije.
Hlavně ten malý kluk má na svou první roli neskutečný herecký výkon, což se projeví hlavně ve třetím díle.
Nechápu ty jedny hvězdičky u posledního dílu na csfd, jednodušší lidé to chtěli mít asi doslovné, ale o tom to vůbec není.
Neříkám, že by se mi nelíbily ještě třeba dva díly - (soud a vězení) ale i tak si myslím, že seriál řekl přesně to, co říct chtěl.
A jak jsem už psal, pro rodiče to musí být dvakrát tak silný zážitek.
935155
Včera dodíváno a pokud jste viděli Bod varu, tak máte přesnou představu o stylu, jakým je seriál natočen. Velmi silné, až pro mě na slabší druhý díl - ne tématem, ale spíš mi tam chyběli oba seriáloví tahouni a byl za mě trochu zmatečný. Steve Graham a jeho psí oči jsou pro roli otce zmateného okolnostmi naprosto výborné a jde vidět, že si s pár hereckými kolegy odskočil od Tisíce ran - kdyby tam někoho vybombil, tak ho pravděpodobně zabije. Hlavně ten malý kluk má na svou první roli neskutečný herecký výkon, což se projeví hlavně ve třetím díle. Nechápu ty jedny hvězdičky u posledního dílu na csfd, jednodušší lidé to chtěli mít asi doslovné, ale o tom to vůbec není. Neříkám, že by se mi nelíbily ještě třeba dva díly - [spoiler](soud a vězení)[/spoiler] ale i tak si myslím, že seriál řekl přesně to, co říct chtěl. A jak jsem už psal, pro rodiče to musí být dvakrát tak silný zážitek.
Adolescent
4 0
reagovat

Severance s02e10

Třetí nejlepší epizoda seriálu, Stiller dal tentokrát přednost událostem před formou (stále si ale dokáže vyhrát i minimalisticky) a tato epka ždíme emoce na max!  Ultimátní vysvětlení se nedostavilo, ale i to málo na bazální úrovni funguje a pokud by žádná třetí řada nebyla, jednalo by se dokonce i o důstojné zakončení celého seriálu!
935154
Třetí nejlepší epizoda seriálu, Stiller dal tentokrát přednost událostem před formou (stále si ale dokáže vyhrát i minimalisticky) a tato epka ždíme emoce na max!  Ultimátní vysvětlení se nedostavilo, ale i to málo na bazální úrovni funguje a pokud by žádná třetí řada nebyla, jednalo by se dokonce i o důstojné zakončení celého seriálu!
Severance s02e10
4 0
reagují: Memphis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se