reaguje na:
okkac
Je to kombinace mirneho nahrbeni, ale taky tim, že dotycny stoji bliz objektivu (pro proporcni srovnani by meli mit oba plus minus stejně velkou hlavu) - je to "hobiti" efekt a na selfíčkách je to snad pokaždé. 188 je už nadprůměr a třeba to video s Kratosem hezky ukazuje, že v běžném davu to není "tak markatní", převyšuje všechny o tu hlavu a něco...
|
reagovat
|


)