Ach jo, zakážu si TVzone Live a tady tuhle diskuzi...
Včera jsem kvůli vám najel na hypetrain Bílého Lotusu...
A když jsem pak viděl v úvodní znělce "Alexandra Dadario", tak jsem myslel, že pošlu manželku do jiného pokoje. Ale naštěstí mi to nadšení překazil penis jedné z postav přes celou obrazovku.
A to jsem ještě nevěděl, jak roztomilou postavu tam bude Alex hrát.
Zatím je to jen fajn, ale podle mnoha diskuzí jsem pochopil, že první epizody bývají rozjezdové.
|
reagují:
Leefko
|
reagovat
|


