Tak jsem si pustil první dva díly první řady (zbytek brzy bude následovat) a ... je to někde úplně jinde, než ta třetí. Nejsou to "růžové brýle nostalgie". Je to velmi výrazně a objektivně lepší, takže mě rozesmívá, že ten rozdíl mí dislikeři evidentně nevidí.
Ono je to pořád stejné béčko, ale ta zábavnost je mnohem lepší, motivace postav tam existuje, zápletka je poutavá, postavy mají chemii, akce je solidní a Reacher mi přijde mnohem líp využitý... Je mi to to tak nějak líto.
reaguje na:
Gonzi
Reacher S01
|
reagují:
HotShot
|
reagovat
|



, ale jen bych se zeptal, jestli jsi alespoň zvážil knihovny - zvláště u takovéto (bez jakékoliv urážky) spotřební literatury je podle mě otázka, zda to člověk potřebuje vlastnit, zcela legitimní...