Je fakt, že já ještě neviděl spoustu jiných fantasy, ale Frieren docela převyšuje to, co jsem viděl. Už jen ta hezká animace, krásná hudba a sympatické postavy.
Koupil jsem i mangu Frieren, abych měl nějaké porovnání, tak uvidím jaká bude.
Ale když už jsme u toho, co je dle tebe lepší než Frieren?
reaguje na:
HotShot
|
reagují:
HotShot
|
reagovat
|






