, ale nedá mi to. Je to z mého pohledu podhodnocený seriál, který si zaslouží lepší hodnocení. Na první pohled to hodně připomíná District 9, stačí k tomu tenhle obrázek. Jenže je to v hodně směrech dost jiné. Prakticky ty dvě holky jsou hlavní postavy (velmi sympatické
) a přiběhem proplouvají, ale mají na něj velký vliv. Je to zábavné a intezivní slice of life se spoustou legrace, scifi prvků, ale také dost drsných, překvapivých a šokových scén (zvratů je tam opravdu spousta) Postav je tady několik desítek a příběh je vyprávěn z několika pohledů, ale divák se v tom neztrácí, dle mého je to chytře natočené a poskládané. Trailer
A opening je také hezky chytlavý.
Me pak prave zklamala ta druha rada L&A ze jsem se mesice regulerne tesil, ale pak mi prislo ze tvurci uz nemaji co rict a vlastne mi tam chybelo i to "srdicko", no. :/