
The Day of the Jackal
Prvni tri epky... Tohle fakt potesilo moc. Nevim, jestli tam bude deje na deset epizod nebo to nesklouzne k nejakym teatralnostem a melodramatum, ale konecne tez vec pro dospele publikum, ktera ma navic audiovizual a styl. Fakt balzam po vsech tech studiovkach, kdy uz mam problem poznat, co je v zaberu vlastne realny. Spanelku mam rad, Redmaynea a agentku z Bonda moc nemusim, ale tady vsichni uplne v pohode. Urcite zatim palec vyrazne nahoru. 

|
reagovat
|
šéf si teda zanadává a pak na velký schůzce tu informaci ale propálí uplně jiná noname random postava co se tam zjevila před 5 vteřinama..nic se neřeší. Nebo Fasse sledujou agenti, chce jim ujet "haha ještě že sem mu zapoměl říct o sledovacím zařízením v autě -střih-Fass zastavuje a na jistotu ho vyndá -střih- "sakra, sakra on nás chce ochcat!"-střih- Fass se jim ztratí -střih- agenti najdou Fasse "haha ještě že sem mu neřekl o tom druhém žařízení"


