Ustřelená hodinová stopáž kde to chce být moc chytrý a komplikovaný ale nějak nemá z čeho a tak to dělá debilním střihem a vsadím boty že scénář je 100% AI bez lidské korekce, ptz ty motivy tam jakože sou ale nedávaj smysl: V moderní agentuře kde si na dveřích skenuješ sítnici, agent před nadřízeným zatají informaci na videonahrávce filtrem rozbitého videa
šéf si teda zanadává a pak na velký schůzce tu informaci ale propálí uplně jiná noname random postava co se tam zjevila před 5 vteřinama..nic se neřeší. Nebo Fasse sledujou agenti, chce jim ujet "haha ještě že sem mu zapoměl říct o sledovacím zařízením v autě -střih-Fass zastavuje a na jistotu ho vyndá -střih- "sakra, sakra on nás chce ochcat!"-střih- Fass se jim ztratí -střih- agenti najdou Fasse "haha ještě že sem mu neřekl o tom druhém žařízení"a k tomu nejnudněji/ošklivě nasnímanej Londýn a Fass po Killerovi zase hraje agenta, kterej není nejostřejší tužka v penále




