Aktuálně tam je Quadro P2000, používali to tady konstrukteří na modely.
Bráchovi na counter strik a overwatch, chci aby to dávalo stálých 144fps na low-medium při 1080p.

EDIT: Jo a zdroj měnit nechci, je to produkt od Dellu a ten zdroj je v podstatě zabudovej ve skříni a výměna by znamenalo i novou skříň.
Dal jsem za to 3k, tak chci udržet náklady na minimum, jinak mi to už nepřijde správně punkový



