
reaguje na:
do_Od
Tohle fakt někdo řeší? Jako všiml jsem si, že postavy prodělaly nějaký facelift, ale věnoval jsem té myšlence asi pět vteřin.... lidi jsou ubulení kvůli každé prkotině 

|
reagovat
|
Nová tvár hlavnej postav je asi to posledné čo by som u hry riešil.


