|
reagovat
|
Diskuzní fórum HRY
příspěvky 3841 - 3860
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 192
- 193
- 194
- .
- 511
- 512
reaguje na:
MKMZ
Grafiku jsem vychválil, příběh už tolik ne, takže se to zneguje a zbude ten zbytek výtek co jsem vypsal 

|
reagovat
|
Hraje se to dobře. Příběh je ok, ale další restart evokuje potřetí to samé. Akorát přehodi některým postavám jména, wow!
Invaze je ubijejici a když chci novou fatalitu, musím hrat 3 hodiny to samé, protože "expiky" trvají hrozně dlouho.
Boj je cool, pěkně se na to dívá, plynule hraje.
Rooster jeden z nejlepších a plus je i vynechani různých bojovych stylů, ktere mi přišlo v minulých dílech zbytečné prekombinovane.
Ale že bych se honem těšil domů, až si to zahraju, to ne. Mám premium, takže vracet se k tomu budu.
Invaze je ubijejici a když chci novou fatalitu, musím hrat 3 hodiny to samé, protože "expiky" trvají hrozně dlouho.
Boj je cool, pěkně se na to dívá, plynule hraje.
Rooster jeden z nejlepších a plus je i vynechani různých bojovych stylů, ktere mi přišlo v minulých dílech zbytečné prekombinovane.
Ale že bych se honem těšil domů, až si to zahraju, to ne. Mám premium, takže vracet se k tomu budu.
|
reagovat
|
reaguje na:
esmo
Oukej... ale je to bojovka a v hratelnostním aspektu je obrovské zlepšení oproti předchozím dílům. Mít jako hodnotící kritéria pro tenhle žánr grafiku a příběh je dost... zvláštní?
Hraje se to skvěle a kamea jsou super osvěžením, které, podle mě, fungují líp jak vychtěný tag-team.
Hraje se to skvěle a kamea jsou super osvěžením, které, podle mě, fungují líp jak vychtěný tag-team. |
reagují:
esmo
|
reagovat
|
Já tady coby casual boomer gamer vždycky hraju zábavnou hru "rozlušti zkratku hry, o které se diskutuje" 

|
reagovat
|
MK1
Musím říct, že oproti MK11 je tento reboot docela zklamáním.
Grafika suprová, lineup postav taky, ale je tam mnoho aspektů nedotažených.
Příběh jsem prolítl asi za 5 hodin, je to takový meh. Kryptu nahradil mód Invastion, který je nápadem zajímavý, ale děsně repetitivní, že už to hraju jen tak z povinnosti a to jsem zhruba v polovině - nevím jestli to teda dokončím.
Customizace postav je děsně ořezaná. Při laodingu jen černá obrazovka, ne jak u předchozích dílů, kde byl art mapy a proti sobě bojovníci. Předzápasové dialogy mezi postavami a takovéto typické "tauntění" je pouze v určitých módech.
Nejsou tam žádné interaktivní mapy, jako v předešlých dílech.
No jsou to drobnosti ale díky těm drobnostem z toho mám pocit, že vydání bylo uspíšeno a díl je takový poloviční. Tak mi to teď bude ležet v knihovně, dokud to nedají řádně do kupy, třeba za dva roky ...
Grafika suprová, lineup postav taky, ale je tam mnoho aspektů nedotažených.
Příběh jsem prolítl asi za 5 hodin, je to takový meh. Kryptu nahradil mód Invastion, který je nápadem zajímavý, ale děsně repetitivní, že už to hraju jen tak z povinnosti a to jsem zhruba v polovině - nevím jestli to teda dokončím.
Customizace postav je děsně ořezaná. Při laodingu jen černá obrazovka, ne jak u předchozích dílů, kde byl art mapy a proti sobě bojovníci. Předzápasové dialogy mezi postavami a takovéto typické "tauntění" je pouze v určitých módech.
Nejsou tam žádné interaktivní mapy, jako v předešlých dílech.
No jsou to drobnosti ale díky těm drobnostem z toho mám pocit, že vydání bylo uspíšeno a díl je takový poloviční. Tak mi to teď bude ležet v knihovně, dokud to nedají řádně do kupy, třeba za dva roky ...

|
reagují:
MKMZ
|
reagovat
|
Já to furt schválně oddaluju, i přestože mi to tady leží na poličce už několik měsíců. 

|
reagovat
|
Elden Ring
Mám chuť napsat, že je to nejlepší hra, co jsem kdy hrál. Ale ještě nemám ani 20 %... Konečně jsem se k tomu dokopal (čert ví proč teď, když mám připravený Phantom Liberty a ještě jsem to nezapnul). Tak to nejdřív zkusím dohrát, což se bojím, že se mi nepovede (jsem největší ovladačový kopyto ever a chci to hrát na tom). Ale to je teda vážně něco.
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
reaguje na:
AndyKaufman
Dával jsem někdy začátkem léta v rámci přípravy na novinku. Po letech mi přijde ten soubojovej systém už trochu otravnej, ale jinak pořád fajn... skončil jsem ale někde před koncem, protože jsem si odskočil k novýmu Jagged Alliance a už se nevrátil 

|
reagovat
|
reaguje na:
RidleyCrowe
Já když koupil PS5ku, tak mi to dalo i možnost propojit obě konzole kabelem a přesunout savy takhle. Zkus pohledat v nastavení nebo se zeptat Googlu, já jsem z PS4ky na cloud určitě neukládal a všechno mi takhle zůstalo.
|
reagovat
|
Baldurs Gate
Tak jsem to taky rozehrál a
korát tím myslím jedničku Enhanced Edition asi podesáté. Husina jak prase po prvních tónech po instalaci. Pořád to tam je. A naházel jsem si 90 při tvorbě postavy.
Nejede v tom taky někdo plantážníci?
korát tím myslím jedničku Enhanced Edition asi podesáté. Husina jak prase po prvních tónech po instalaci. Pořád to tam je. A naházel jsem si 90 při tvorbě postavy.
Nejede v tom taky někdo plantážníci?
|
reagovat
|
reaguje na:
do_Od
To teda, přebíhat z BG do Starfieldu a teď do Phantom Liberty (které je suverénně nejlepší), takovou nálož nových her těsně po sobě jsem ještě nezažil.
|
reagovat
|
BG3
Tak hotovo. 51 hodin, průměr na GOG je údajně 58, a kamarád, co je stále v prvním aktu, má už 40.
Přitom mám pocit, že jsem nijak zvlášť nepospíchal, nicméně i tak mám zhruba o 10 hodin méně než v Divinity 2.
Třetí akt suverénně nejdelší, nejkomplikovanější, a dokonce bych i řekl, že v něm zároveň byly jak ty nejnudnější části, tak ty nejnapínavější. Příští playthrough každopádně volím úplně jiný postup a chci se zdržet v těch prvních dvou aktech a pak proletět ten třetí, docela se na to těším.
Příběh nakonec lepší než v Div 2, vlastně ve všem ta hra byla upgrade. Moje game of the year to ale nebude, tohle zatím furt zůstává těm letošním Star Wars.
Teď asi rychle zkusím dojet Starfield main linku + jednu frakci, pak mě čeká Phantom Liberty, a snad ještě do konce roku stihnu Spideyho. So many fucking games.
Přitom mám pocit, že jsem nijak zvlášť nepospíchal, nicméně i tak mám zhruba o 10 hodin méně než v Divinity 2. Třetí akt suverénně nejdelší, nejkomplikovanější, a dokonce bych i řekl, že v něm zároveň byly jak ty nejnudnější části, tak ty nejnapínavější. Příští playthrough každopádně volím úplně jiný postup a chci se zdržet v těch prvních dvou aktech a pak proletět ten třetí, docela se na to těším.
Příběh nakonec lepší než v Div 2, vlastně ve všem ta hra byla upgrade. Moje game of the year to ale nebude, tohle zatím furt zůstává těm letošním Star Wars.
Teď asi rychle zkusím dojet Starfield main linku + jednu frakci, pak mě čeká Phantom Liberty, a snad ještě do konce roku stihnu Spideyho. So many fucking games.

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
reaguje na:
Cross
To práve mám. Mam Playstation Plus Extra. Ale uložili sa mi len niektoré hry. A Final Fantasy som mal práve z Playstation Plus. 

|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
