
Gameplay priniesol pár noviniek, ktoré to oživili ako raidovanie, assaulty, settlement. Prekopali loot systém, kde si vystačíš aj s equipom zo začiatku hry, len ho postupne upgraduješ. Nepadá toho toľko ako v Origins a Odyssey, takže nemáš v kuse kompletne zasratý inventár a nestávajú sa teda ani také situácie, že musíš meniť equip, lebo ten čo ti zrovna padol je lepší ako ten čo si získal pred piatimi minútami.
Celkový dojem ťahajú dolu bugy, niektoré aj game-breaking, ktoré sa chvaľabohu dajú riešiť načítaním jedného z posledných autosavov, ktoré sa ukladajú každú minútu. Devs vedeli prečo to tak robia...
Ale je to proste otravné a kazí to dojem z inak výbornej hry.
Pro mě je důležitější styl než nějaké staty
. Příběh je zatím super, témata a zápletky jsou bomba, provedení parádní, ale ten zbytek to momentálně nedokáže podržet.

