
reaguje na:
Barv666
Tak to mě těší. 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Kež by bylo více takových béček 
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
Kostěj
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|


...
!|
reagovat
|
). Jsem si na to asi 2 dny dělal čas (V daném období jsem v časovém pressu vyráběl ten můj Minecraft) a místo nějakého odpočinu jsem dostal první dvě minuty Guardians of the galaxy (optimální délka pro podobné téma
) natažené na dvě hoďky
. Na druhou stranu ale musím uznat, že to bylo super, jsem rád že jsem to viděl a osobně jsem si hodně užíval ten mix reality s dětskou představivostí. Takže jj, přidávám se k hypu, A Monster Calls je super.
.
|
reagovat
|

|
reagovat
|