
Corona challenge - protinominace od hroubka: Domestik
Bála jsem se toho naprosto oprávněně. Něco takhle depresivního, klaustrofobního, chvílemi až odporného v aktuální situaci nepotřebuju. Přestože čokoládu normálně nejím, tak jsem po dokoukání do sebe natlačila celou tabulku, protože jsem měla pocit, že sebou seknu. Pak mi ještě bylo blbě od žaludku. Takže hroubkovi moc děkuju. Zvažuju, že prodám rotoped, a zbytek měsíce budu koukat jen na nové vánoční filmy od Netflixu a Hallmarku a v diskově stylu vám sem o každém poctivě napíšu. Japonský horor (či co to je) od HALa si nechám na prosinec. 

|
reagovat
|





