Já to shodou okolností před pár dny viděl znovu. Při premiéře jsem na tom oceňoval v podstatě jen technické zpracování a design jednotlivých kytek a potvor, a co se týče stylizace a obsahu, myslel jsem si shruba to, co verbst. Tuším, že jsem to přirovnal k hodně drahé devadesátkové reklamě na deodoranty Fa. Teď po letech na malý obrazovce to...
...pořád vypadalo v mnoha ohledech líp než současné CGI, žasnul jsem nad tím, kde už tehdy technologie byla, a navíc jsem musel vzít na milost i to ostatní. Je to velkolepé, poctivé a stojí to pevně na všech čtyřech.
Avatar
|
reagovat
|


. Máš můj neskonalý obdiv, žes to aspoň zkusil, no.