reaguje na:
KARLOS
Dneska jsem koupil tohle: link
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
Ale co já vím. Poslední full hru jsem hrál MAFIA II 


|
reagovat
|
|
reagovat
|
yaaay|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ten začiatok dvojky som skoro ani nedýchal a keď vyšla trojka to som si prvý krát kvôli hre zobral dovolenku v práci. Panebože a TÁ HUDBA.....tá hudba 
|
reagovat
|
|
reagovat
|