co to kurva bolo?!? Bayovi uz uplne jeblo v hlave a vratil sa mentalne 35 rokov dozadu? Keby to bolo o 85% menej detinske tak by to bol fajn akcno spinozny film. Ale toto uz je naozaj moc. Akoze nechapte ma zle, ja mam tento druh oplasenych filmov rad, ale tu som si pripadal, ako keby to tocilo 15 rocne decko na drogach. 6 underground
co to kurva bolo?!? Bayovi uz uplne jeblo v hlave a vratil sa mentalne 35 rokov dozadu? Keby to bolo o 85% menej detinske tak by to bol fajn akcno spinozny film. Ale toto uz je naozaj moc. Akoze nechapte ma zle, ja mam tento druh oplasenych filmov rad, ale tu som si pripadal, ako keby to tocilo 15 rocne decko na drogach. |
reagovat
|




Kde jinde než v diskuzi pod záložkou Filmy by se o tom měl bavit? Kor v tomhle případě když to dělá slušně a řádně vše označuje jako spoilery? A argument, že na mobilní verzi webu na to může někdo omylem kliknout je prostě blbost. V tom případě začněte mazat pro sichr všechny spoilery protože v čem jsou SW lepší než jiný filmy? 