Life of Brian
Jeden kamarád je na tom podobně, jako ta tvoje známá. Tak jsme si to během jednoho Silvestrovskýho odpoledne dali. U scény s Lorettou to vzdal a u Piláta jsem myslel, že mu budu muset zavolat záchranku.
reaguje na:
Gorecki
|
reagovat
|

Taron asi nikdy nebude oscarový herec, ale když si vzpomenu jak mu nikdo nevěřil po prvním teaseru na Kingsmeny, tak ušel hodně velký kus cesty.
Někde mezi 9,5 a 10 z 10.
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu