Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27381 - 27400 Napsat příspěvek
The Salvation

Tak se to nepovedlo...bohužel ani trochu 2/10

a u mne teda dodatečně i Kingsman pohořeli.
639824
[b]The Salvation[/b] Tak se to nepovedlo...bohužel ani trochu 2/10 a u mne teda dodatečně i [b]Kingsman[/b] pohořeli.
0 0
reagovat

Luban

Ten film je super a je dost fascinující, jaká spousta lidí to neviděla. Jakože dobře pro ně, když jsem to po Hot Fuzzu konečně dal já, vůbec jsem nestíhal, jak to může bejt tak dobrý :)
639823
Ten film je super a je dost fascinující, jaká spousta lidí to neviděla. Jakože dobře pro ně, když jsem to po Hot Fuzzu konečně dal já, vůbec jsem nestíhal, jak to může bejt tak dobrý :)
Luban
0 0
reagovat

Bod zlomu

Tak jsem si doplnil jeden z mnoha restů co mám. Jako po skončení filmu jsem na vážkách jestli dřív zkusit skok s padákem nebo surfing :D Celkově výborně natočené jak adrenalinové scény, tak ty akční. Až se divím že mi ten film tak dlouho unikal.
639822
Tak jsem si doplnil jeden z mnoha restů co mám. Jako po skončení filmu jsem na vážkách jestli dřív zkusit skok s padákem nebo surfing *:D* Celkově výborně natočené jak adrenalinové scény, tak ty akční. Až se divím že mi ten film tak dlouho unikal.
Bod zlomu
0 0
reagovat
Tony: První mě vůbec nebavilo, druhé jsem neviděl a třetí jo, ale od té doby jsem si docela vypěstoval averzi na JLaw, takže se k tomu už nechci nějak vracet. :)
639813
Tony: První mě vůbec nebavilo, druhé jsem neviděl a třetí jo, ale od té doby jsem si docela vypěstoval averzi na JLaw, takže se k tomu už nechci nějak vracet. :)
0 0
reagovat
Ohlížel jsem se v únoru a bylo toho docela dost :) link Zrovna chystám něco dalšího (aneb na Teda musí být odpovězeno!), tak pak třeba někdo v diskuzi vytasí další pecky :)
639811
Ohlížel jsem se v únoru a bylo toho docela dost :) http://www.moviezone.cz/clanek/28377-moviezone-doporucuje-50-odstinu-romantiky/ Zrovna chystám něco dalšího (aneb na Teda musí být odpovězeno!), tak pak třeba někdo v diskuzi vytasí další pecky :)
0 0
reagovat

TonyClifton

Ale chybí ti Porco Rosso....
639810
Ale chybí ti Porco Rosso....
TonyClifton
0 0
reagovat
Love, Rosie, Lásky čas a Silver Lining playbook byly podle mne nej od Bláznivé ztracené...
639809
Love, Rosie, Lásky čas a Silver Lining playbook byly podle mne nej od Bláznivé ztracené...
0 0
reagovat
Ja si nedavno dal Myazakiho, repektive Howluv moving castle a chrochtal sem blahem. Naušika je film mýho dětství a miluju ho...
639808
Ja si nedavno dal Myazakiho, repektive Howluv moving castle a chrochtal sem blahem. Naušika je film mýho dětství a miluju ho...
0 0
reagovat
Karlos: Díky, určitě vyzkouším. :)
639807
Karlos: Díky, určitě vyzkouším. :)
0 0
reagovat
A jinak dík za tip na Friends with Benefits, k tomu sem se nějakou záhadou ještě neprokousal...
639806
A jinak dík za tip na Friends with Benefits, k tomu sem se nějakou záhadou ještě neprokousal...
0 0
reagovat
The Joker: POkud se teda přesuneme do televize, pak je to přece jenom "trochu" lepší.
Z ranku Romcomu určitě doporučuju - jestli si to teda ještě neviděl - Manhattan love story. Jedna z nejpříjemnějších novinek minulého roku. Samozřejmě že zrušená, ale hezky to funguju i jako samostatný "delší" film.
A pak Whitney, má to jen dvě série a taky paráda (start tuším 2013).
639805
The Joker: POkud se teda přesuneme do televize, pak je to přece jenom "trochu" lepší. Z ranku Romcomu určitě doporučuju - jestli si to teda ještě neviděl - [b]Manhattan love story[/b]. Jedna z nejpříjemnějších novinek minulého roku. Samozřejmě že zrušená, ale hezky to funguju i jako samostatný "delší" film. A pak [b]Whitney[/b], má to jen dvě série a taky paráda (start tuším 2013).
0 0
reagovat
Karlos: Jo, to je taky fajn. :) Rok výroby 2011 stejně jako CSL. A v té době šlo do kina i Friends with Benefits, což považuji za další slušný rom-com.
639804
Karlos: Jo, to je taky fajn. :) Rok výroby 2011 stejně jako CSL. A v té době šlo do kina i Friends with Benefits, což považuji za další slušný rom-com.
0 0
reagovat
The Joker: Někdo by namítal, že i ta byla spíš lehce nadprůměrná... Osobně bych to viděl někde u What is your number...
639802
The Joker: Někdo by namítal, že i ta byla spíš lehce nadprůměrná... Osobně bych to viděl někde u What is your number...
0 0
reagovat

Playing It Cool

Nádherná ukázka totálního úpadku rom-comů. Já už vlastně ani nevím, co je poslední povedenej kousek v tomhle žánru... Snad Crazy, Stupid, Love.? :-:-

3/10
639798
Nádherná ukázka totálního úpadku rom-comů. Já už vlastně ani nevím, co je poslední povedenej kousek v tomhle žánru... Snad Crazy, Stupid, Love.? *:-**:-* 3/10
Playing It Cool
0 0
reagovat

TonyClifton

Zrovna z filmů nepodobných Tiché bolesti mám hodně rád Bumerang.
639791
Zrovna z filmů nepodobných Tiché bolesti mám hodně rád Bumerang.
TonyClifton
0 0
reagovat

MarvinP

Já absolutně nechápu, proč ten film není slavnější ještě víc. Je to ostuda, ale osobně jsem se o tom dozvěděl až při projíždění žebříčků na csfd. Jak psal xxmartinxx, Černí baroni se u nás tohle točí 5x do roka, tohle ani jednou. Přitom mi to v dobové protitotalitní rovině přijde stejně silné jako libovolná dramatická konkurence. A to jak Hrušínský účtuje a posílá do háje pohlaváry je vyloženě epický, přitom to přes tragičnost nezkouzává k uslzenému patosu a že by na něj sakra bylo místo.
Nemám tyhle konspirace moc rád, ale asi skutečně platí, že protikomunistická umělecká tvorba je moderní jen od určitých tvůrců, něco na tom určitě je.

Disk
Díky za tip, až dojedu nej filmy csfd a IMDB, tak si to dám. Řadím si top na watchlist někam k Signum Laudis. Hácha je pozoruhodná osobnost, dlouho vyhlížím nějaký nový film o něm, ale k tomu, aby se veřejně vnímal nečernobíle nedospějeme asi zhruba tak nikdy...
639790
Já absolutně nechápu, proč ten film není slavnější ještě víc. Je to ostuda, ale osobně jsem se o tom dozvěděl až při projíždění žebříčků na csfd. Jak psal xxmartinxx, Černí baroni se u nás tohle točí 5x do roka, tohle ani jednou. Přitom mi to v dobové protitotalitní rovině přijde stejně silné jako libovolná dramatická konkurence. A to jak Hrušínský účtuje a posílá do háje pohlaváry je vyloženě epický, přitom to přes tragičnost nezkouzává k uslzenému patosu a že by na něj sakra bylo místo. Nemám tyhle konspirace moc rád, ale asi skutečně platí, že protikomunistická umělecká tvorba je moderní jen od určitých tvůrců, něco na tom určitě je. [b]Disk[/b] Díky za tip, až dojedu nej filmy csfd a IMDB, tak si to dám. Řadím si top na watchlist někam k Signum Laudis. Hácha je pozoruhodná osobnost, dlouho vyhlížím nějaký nový film o něm, ale k tomu, aby se veřejně vnímal nečernobíle nedospějeme asi zhruba tak nikdy...
MarvinP
0 0
reagovat

Tony

Když už jsi načal Rudolfa Hrušínského: Dej si Noc rozhodnutí. Je to sice "pouze" televizní inscenace, ale Rudolf Hrušínský tu ve své poslední roli absolutně exceluje. Je už na pokraji svých sil, ale málokdo dokázal odejít důstojně jako on. Navíc je Noc rozhodnutí prvním filmem, který se pokusil v diváckém povědomí rehabilitovat tragickou osobnost prezidenta Háchy. Za komunistů něco takového nebylo možné.
639788
Když už jsi načal Rudolfa Hrušínského: Dej si Noc rozhodnutí. Je to sice "pouze" televizní inscenace, ale Rudolf Hrušínský tu ve své poslední roli absolutně exceluje. Je už na pokraji svých sil, ale málokdo dokázal odejít důstojně jako on. Navíc je Noc rozhodnutí prvním filmem, který se pokusil v diváckém povědomí rehabilitovat tragickou osobnost prezidenta Háchy. Za komunistů něco takového nebylo možné.
Tony
0 0
reagovat

TonyClifton

robíš mi radosť :D
639787
robíš mi radosť *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat
tichá bolest :+

"a v té kapce bude všechno"

Jsem rád, že to někdo vyhrabal a připomněl
639785
tichá bolest *:+* "a v té kapce bude všechno" Jsem rád, že to někdo vyhrabal a připomněl
0 0
reagovat

Tony

ale krucinál už, začínám tě nemít rád :D takový kvantum filmů...
639784
ale krucinál už, začínám tě nemít rád *:D* takový kvantum filmů...
Tony
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se