
reaguje na:
Vincent
Přesně, já jsem tedy Matrix viděl letos ve Varech poprvé v kině a úplně mě překvapilo, jak film fakt šlape naplno po všech stránkách. Ani by mě ani nepřekvapilo, kdybych u něj viděl letopočet 2019. A dost možná by se to stalo nejlepším filmem. 

|
reagovat
|

