
nevim koho bavi zpomalovacka s cubkou co de dat za zaves zombikovi posledni honku na rozloucenou. me urcite ne. nebo hledame po celym СССР dozimetr a pak ho vitezoslavne pripevnime na nakladak aby se houston moh dovedet ze mame problem. ale naprosta smira to neni protoze sem neutralni kokot 

|
reagovat
|




