reaguje na:
Godlike
Jestli někdo domluvíte debatu na téma bezpečnost jádra mezi CAPSLOCKEM a Drábovou, zacvakám prostory.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A ako píše hroubek podomňou - ohladom černobylskej katastrofy vie dnešná populácia len to že tam "niečo vybuchlo". takto je aspoň pekne vidieť to tutlanie a aké vedomé a nevedomé obete boli ľudia ochotný zaplatit.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Mr.FREAKE
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|