
Outlander - Cizinka
Má to tady taky někdo jako guilty pleasure? Poslední řadu jsem si fakt užíval i posledního Poldarka. 

|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|
Zatim jsme dali jen prvni radu a dneska zaciname druhou 


