Orville 2x13
To je prece takovy hovado ten Seth :D Kazdopadne byt v jeho pozici tak si tuhle fantazii taky zrealizuju.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Asi si to budem musiet rewatchnuť kvoli druhej serii.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
ale svý momenty to mělo. Zatím mi ta osmá sérka připadá jako jeden dlouhej film. In Sapochnik I trust
ten chlap je jinde než nějakej Nutter a ne jen kvůli akci|
reagovat
|
|
reagovat
|