Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 27121 - 27140 Napsat příspěvek

True Detective S03

  • Pizzolato mal skvelý nápad, ako dať fanúšikom prvej sezóny to čo chcely už v druhej (ktorá je práve tým, že je úplne odlišná od prvej sezóny neoceneným klenotom). Nápad bol no. Ale výsledok je technicky vypiplné drama o mentálnom stave starého detektíva, ktorý svoju karieru vymenil za svoju česť. 3. sezóna má svoje kvality a určité časti ma vážne bavili ale to čo mi vadilo bolo, že Pizzolato tlačí prípad do úzadia a viac sa venujeme osobnému životu hlavnej postavy. Čo nie je zlé, ale tu mi to už tzačalo prekážať. Konečný skoro-happy-end mi ale prišiel fajn. Celkovo dávam palec hore, ale bol tu veľký potenciál, ktorý sa v zamotanom klbku troch časových línií stratil. Mahershala Ali je tu výborný a spolu s Dorffom vytvárajú skvelé duo, ktorý svoje parťáctvo prežívajú perfektne. Bez titulného dua by bola 3. sezóna polovičná. 8/10

708616
[list][*]Pizzolato mal skvelý nápad, ako dať fanúšikom prvej sezóny to čo chcely už v druhej (ktorá je práve tým, že je úplne odlišná od prvej sezóny neoceneným klenotom). Nápad bol no. Ale výsledok je technicky vypiplné drama o mentálnom stave starého detektíva, ktorý svoju karieru vymenil za svoju česť. 3. sezóna má svoje kvality a určité časti ma vážne bavili ale to čo mi vadilo bolo, že Pizzolato tlačí prípad do úzadia a viac sa venujeme osobnému životu hlavnej postavy. Čo nie je zlé, ale tu mi to už tzačalo prekážať. Konečný skoro-happy-end mi ale prišiel fajn. Celkovo dávam palec hore, ale bol tu veľký potenciál, ktorý sa v zamotanom klbku troch časových línií stratil. Mahershala Ali je tu výborný a spolu s Dorffom vytvárajú skvelé duo, ktorý svoje parťáctvo prežívajú perfektne. Bez titulného dua by bola 3. sezóna polovičná. 8/10 [/*][/list]
True Detective S03
3 -1
reagovat

The Umbrella Academy

Na to ako ma prvé 3 diely štvaly svojou predvídatelnosťou a nulovou psychologizáciou postáv, tak akoby to od 4. dielu prevzal niekto iný a prepísal scenár. Prišlo na skvelé momenty, z comic relief postavy (Klaus)  urobili jeden z najsilnejších charakterov seriálu. Ak porovnám comics so seriálom tak je tam zmenené takmer všetko. Postavy cca zostali, ale sú prekopané od základov, je to pomalejšie a tým pádom viac času na rozvinutie príbehu ako tákého tak aj budovanie vzťahov medzi postavami. Seriál je ovela civilnejší, menej nadmerne akčný a humorný comics a mne to tak vyhovuje. To ako sa tento seriál po pár dieloch zmenil sa často nevidí. Stále to síce pre mňa nie je topka, ale neviem sa dočkať ako tvorcovia vyriešia cliffhanger. Samozrejme nemôžemm opomenúť herecké obsadenie ktoré sa veľmi podarilo. Palec hore. Edit: Zabudol som podotknúť, že pesničkový soundtrack často vôbec nesedí do daných scén. Tie scény majú absolutne odlišný strih než by mali mať keby sa s tými pesničkami počítalo od začiatku (teda až na tú prvú pretože tam je jednoznačne vidieť že to bolo robené pre túto pesničku)... 8/10
708615
Na to ako ma prvé 3 diely štvaly svojou predvídatelnosťou a nulovou psychologizáciou postáv, tak akoby to od 4. dielu prevzal niekto iný a prepísal scenár. Prišlo na skvelé momenty, z comic relief postavy (Klaus)  urobili jeden z najsilnejších charakterov seriálu. Ak porovnám comics so seriálom tak je tam zmenené takmer všetko. Postavy cca zostali, ale sú prekopané od základov, je to pomalejšie a tým pádom viac času na rozvinutie príbehu ako tákého tak aj budovanie vzťahov medzi postavami. Seriál je ovela civilnejší, menej nadmerne akčný a humorný comics a mne to tak vyhovuje. To ako sa tento seriál po pár dieloch zmenil sa často nevidí. Stále to síce pre mňa nie je topka, ale neviem sa dočkať ako tvorcovia vyriešia cliffhanger. Samozrejme nemôžemm opomenúť herecké obsadenie ktoré sa veľmi podarilo. Palec hore. Edit: Zabudol som podotknúť, že pesničkový soundtrack často vôbec nesedí do daných scén. Tie scény majú absolutne odlišný strih než by mali mať keby sa s tými pesničkami počítalo od začiatku (teda až na tú prvú pretože tam je jednoznačne vidieť že to bolo robené pre túto pesničku)... [b]8/10[/b]
The Umbrella Academy
3 -1
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: hroubek
:+ Jednou z toho bude kult
708608
*:+* Jednou z toho bude kult
708574
0 -1
reagovat

True Detective S03

Na jedné straně mírné zklamání, a na té druhé celková spokojenost. Každá řada True Detective to po fenomenální první sérii bude mít neskutečně těžké, a je jedno s jakým příběhem a obsazením přijde. Nic Pizzolatto umí psát charaktery jako málokdo, ale dotáhnou dobře rozehraný příběh do konce se mu už tolik nedaří. A nebo mu o to ani tak nejde. Třetí řada True Detective je pomalejší a dává si hodně na čas. Je to taky dáno tím, že zde jsou tři časové roviny, kde každá má své vlastní zakončení. Což by samo osobě nebyl žádný problém. Tím největším problémem, krom samotné pomalosti(při sledování na jeden zátah tolik nehrozí), je absence silný a nezapomenutelných scén. Neříkám, že zde silné scény nejsou, ale opravdu zde chybí nějaký moment, který bych si chtěl pouštět do kola, nebo nadšeně o něm vypravovat kamarádům. Samotný případ je zajímavý, ale není tak "temný", jak nám bylo poodhaleno v průběhu celého seriálu. A zde je asi to nejdůležitější co je potřeba si uvědomit, Pizzolattovi jde více o postavy, než o samotné řešení temných případů. Mahershala Ali je zde velmi dobrý a předvádí parádní výkon. Carmen Ejogo je velmi dobře obsazená a její výkon se mi dost líbil. Nicméně nejlepší výkon podle mě podal Stephen Dorff, který si krade scény pro sebe a skvěle zahrál svou postavu. Dorff má taky jednu z nejsrozumitelnější a nejobyčejnějších postav, a proto bude většině divákům nejbližší. Seriál má poctivou atmosféru, skvělou práci se střihem a prolínání časových rovin, jen s tou gradací je to horší. Rozhodně to graduje jinak, než bychom jako diváci chtěli nebo čekali. Neříkám, že je to vyloženě špatně, ale dovedl bych si to představit lépe. Ve výsledku jsem se třetí řadou True Detective dost spokojený, na druhou stranu obě předchozí řady mě sedly více. 8/10
708580
Na jedné straně mírné zklamání, a na té druhé celková spokojenost. Každá řada True Detective to po fenomenální první sérii bude mít neskutečně těžké, a je jedno s jakým příběhem a obsazením přijde. Nic Pizzolatto umí psát charaktery jako málokdo, ale dotáhnou dobře rozehraný příběh do konce se mu už tolik nedaří. A nebo mu o to ani tak nejde. Třetí řada True Detective je pomalejší a dává si hodně na čas. Je to taky dáno tím, že zde jsou tři časové roviny, kde každá má své vlastní zakončení. Což by samo osobě nebyl žádný problém. Tím největším problémem, krom samotné pomalosti(při sledování na jeden zátah tolik nehrozí), je absence silný a nezapomenutelných scén. Neříkám, že zde silné scény nejsou, ale opravdu zde chybí nějaký moment, který bych si chtěl pouštět do kola, nebo nadšeně o něm vypravovat kamarádům. Samotný případ je zajímavý, ale není tak "temný", jak nám bylo poodhaleno v průběhu celého seriálu. A zde je asi to nejdůležitější co je potřeba si uvědomit, Pizzolattovi jde více o postavy, než o samotné řešení temných případů. [url=https://www.csfd.cz/tvurce/45153-mahershala-ali/]Mahershala Ali[/url] je zde velmi dobrý a předvádí parádní výkon. [url=https://www.csfd.cz/tvurce/10949-carmen-ejogo/]Carmen Ejogo[/url] je velmi dobře obsazená a její výkon se mi dost líbil. Nicméně nejlepší výkon podle mě podal [url=https://www.csfd.cz/tvurce/160-stephen-dorff/]Stephen Dorff[/url], který si krade scény pro sebe a skvěle zahrál svou postavu. Dorff má taky jednu z nejsrozumitelnější a nejobyčejnějších postav, a proto bude většině divákům nejbližší. Seriál má poctivou atmosféru, skvělou práci se střihem a prolínání časových rovin, jen s tou gradací je to horší. Rozhodně to graduje jinak, než bychom jako diváci chtěli nebo čekali. Neříkám, že je to vyloženě špatně, ale dovedl bych si to představit lépe. Ve výsledku jsem se třetí řadou True Detective dost spokojený, na druhou stranu obě předchozí řady mě sedly více. 8/10
True Detective S03
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Služebníček. 
708579
Služebníček. 
708546
1 -2
reagovat

Most! S01

Velká spokojenost(podobně jako u Okresního přeboru). Prušinovský a Kolečko stvořili seriál, který je velmi živý a odvážný. Seriál má skvěle napsané postavy, skoro geniální a trefný humor, a hlavně nepříjemný přesah. Nevím jak se to tvůrcům povedlo, ale krásně vystihují českou povahu. Na Most! se parádně kouká a skvěle se u něho baví, a můžeme být hodně vděčný, že něco podobného zde vzniklo. 8-8,5/10

PS: Zajímalo by mě co by na to řekli v zahraničí.
708574
Velká spokojenost(podobně jako u Okresního přeboru). Prušinovský a Kolečko stvořili seriál, který je velmi živý a odvážný. Seriál má skvěle napsané postavy, skoro geniální a trefný humor, a hlavně nepříjemný přesah. Nevím jak se to tvůrcům povedlo, ale krásně vystihují českou povahu. Na Most! se parádně kouká a skvěle se u něho baví, a můžeme být hodně vděčný, že něco podobného zde vzniklo. 8-8,5/10 PS: Zajímalo by mě co by na to řekli v zahraničí.
Most! S01
5 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: zahron
DYCKY SAGA !
708573
DYCKY SAGA !
708572
6 -4
reagovat
reaguje na: TedGeorge
DYCKY MOST !
708572
DYCKY MOST !
708553
7 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Most! a True detective taky doženu.:+
708555
Most! a True detective taky doženu.*:+*
708553
1 0
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Zkus aspon ten Most... Spooner napsal recenzi :) link
708553
Zkus aspon ten Most... Spooner napsal recenzi :) http://serial.tvzone.cz/broen/recenze/
708552
3 -2
reagují: zahron, Hartigan911111
reagovat
Od 11. března druhá řada American Gods.:+ Zadnej jinej seriál jsem od 2017 nesledoval.:o
708552
Od 11. března druhá řada American Gods.*:+* Zadnej jinej seriál jsem od 2017 nesledoval.*:o*
1 -8
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: verbst
na tebe jsme čekali :D
708546
na tebe jsme čekali *:D*
708533
7 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Jedničce chybělo věcí... :D
708533
Jedničce chybělo věcí... *:D*
708529
1 -7
reagují: do_Od
reagovat

True Detective

Za mě 10/10 a celé bych to nejvýstižněji shrnul jako takový příběh ze života, což třeba jedničce citelně chybělo.
708529
Za mě 10/10 a celé bych to nejvýstižněji shrnul jako takový příběh ze života, což třeba jedničce citelně chybělo.
True Detective
2 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: KARLOS
OK, když to takto napíšeš, tak do dává smysl. Mně se ale nepovedlo na tu notu naladit a poslední díl byl jak pěstí mezi oči. Je fakt, že tak do pátého (možná šestého) dílu by mě ani nenapadlo si na tempo stěžovat, pak to ale šlo do kytek. Možná to bude chtít druhé zhlédnutí, ale nevím, jestli mám chuť. To proklínanou druhou řadu bych si dala s chutí hned. :D
708518
OK, když to takto napíšeš, tak do dává smysl. Mně se ale nepovedlo na tu notu naladit a poslední díl byl jak pěstí mezi oči. Je fakt, že tak do pátého (možná šestého) dílu by mě ani nenapadlo si na tempo stěžovat, pak to ale šlo do kytek. Možná to bude chtít druhé zhlédnutí, ale nevím, jestli mám chuť. To proklínanou druhou řadu bych si dala s chutí hned. *:D*
708516
0 -1
reagovat
Jinak ještě finále - jistě, že působilo mdle, nevýrazně, až "anticlimatxicky". Ale imo záměrně. Protože tam už nešlo ani o dořešení případu (což ostatně krásně naznačuje právě to, že Julii nakonec "neobjeví"), ale o jeho splynutí s životem detektiva jako takovým.
Kdyby nebylo případu, nebyl by s Amelií. Kdyby ho vyřešili napoprvé, pravděpodobně by se nevzali. Kdyby ho vyřešili podruhé, ztratili by hnací motor manželství. Kdyby ho neřešil potřetí, ztratil by rodinné zázemí...
Ten závěr nemá být podbízivý, nemá dávat uspokojení z toho, že ho vyřešili. Dokonce nemá ani vytrestat pachatele. Má ukázat, že kvůli tomu, že se ho celý život snažil vyřešit, měl svůj život. A když už ho vyřešil, katarze v podobě uspokojení se nedostavila. Vždyť samy postavy to říkaj na plnou hubu: "Cítíš, že se to uzavřelo?" - "Ne." Jinými (našimi) slovy - "Užil sis ten konec?" - "Ne, určitě ne". A přichází naděje na "opravdové" vyvrcholení, které je však utnuto rázným - "Na to si nechte zajít chuť, ztratil by poslední v jeho stavu funkční pojítko k zesnulé milované manželce"...
708516
[spoiler]Jinak ještě finále - jistě, že působilo mdle, nevýrazně, až "anticlimatxicky". Ale imo záměrně. Protože tam už nešlo ani o dořešení případu (což ostatně krásně naznačuje právě to, že Julii nakonec "neobjeví"), ale o jeho splynutí s životem detektiva jako takovým. Kdyby nebylo případu, nebyl by s Amelií. Kdyby ho vyřešili napoprvé, pravděpodobně by se nevzali. Kdyby ho vyřešili podruhé, ztratili by hnací motor manželství. Kdyby ho neřešil potřetí, ztratil by rodinné zázemí... Ten závěr nemá být podbízivý, nemá dávat uspokojení z toho, že ho vyřešili. Dokonce nemá ani vytrestat pachatele. Má ukázat, že kvůli tomu, že se ho celý život snažil vyřešit, měl svůj život. A když už ho vyřešil, katarze v podobě uspokojení se nedostavila. Vždyť samy postavy to říkaj na plnou hubu: "Cítíš, že se to uzavřelo?" - "Ne." Jinými (našimi) slovy - "Užil sis ten konec?" - "Ne, určitě ne". A přichází naděje na "opravdové" vyvrcholení, které je však utnuto rázným - "Na to si nechte zajít chuť, ztratil by poslední v jeho stavu funkční pojítko k zesnulé milované manželce"...[/spoiler]
5 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: do_Od
Imo dost přeceňuješ tu "velikou konspiraci". Hoyt měl pod palcem bezpečáka, který mu pomohl uklidit stopy a navléct to na veterána. Ale pokes s Waynem v lese byl imo pokerový souboj. Kdyby měl pod palcem to, co tvrdil, že pod palcem měl, těžko by měl "takovou trpělivost" a zbavil by se Wayna hned. Rozhodně by na nic nemusel čekat a především pokud mu nedělalo problém odklízet matku, bratrance i otce, proč by mu mělo dělat problém vyšetřovatel, kterého nadřízení v lásce neměli.
To zametání případů pod stůl policií imo značí to, že jsme o satanistických spolcích peďáků neslyšeli naposled. Ale tenhle případ šel úplně nimo ně.
Samotný případ se podobně jevit musí už z principu, kdyžna té skutečnosti staví právě tu rozdílnost - všechno tohle svinstvo v základu vypadá podobně a možná i kvůli tomu je ten závěr koncipován tak, je koncipován. Navíc nezapomínej, že se vracelo ke kořenům jedničky se vším všudy, takže to, že jsme nakonec dostali úplně jiný zložin, byť se po většinu řady tvářil jako zločin velmi povědomý, mi příjde dost nápadité.


Jinak jasně, že záleží, jak moc divák bude ochoten tolerovat tyhle chyby, nebo bychy úplně jinačí, pro něj podstatnější (jinými slovy - to, co se nelíbí třeba tobě) a jestli naopak nad nimi přimhouří očko, protože všechno okolo. A říkám, celkem snadno chápu i ty negativní pocity.
708512
[spoiler]Imo dost přeceňuješ tu "velikou konspiraci". Hoyt měl pod palcem bezpečáka, který mu pomohl uklidit stopy a navléct to na veterána. Ale pokes s Waynem v lese byl imo pokerový souboj. Kdyby měl pod palcem to, co tvrdil, že pod palcem měl, těžko by měl "takovou trpělivost" a zbavil by se Wayna hned. Rozhodně by na nic nemusel čekat a především pokud mu nedělalo problém odklízet matku, bratrance i otce, proč by mu mělo dělat problém vyšetřovatel, kterého nadřízení v lásce neměli. To zametání případů pod stůl policií imo značí to, že jsme o satanistických spolcích peďáků neslyšeli naposled. Ale tenhle případ šel úplně nimo ně. Samotný případ se podobně jevit musí už z principu, kdyžna té skutečnosti staví právě tu rozdílnost - všechno tohle svinstvo v základu vypadá podobně a možná i kvůli tomu je ten závěr koncipován tak, je koncipován. Navíc nezapomínej, že se vracelo ke kořenům jedničky se vším všudy, takže to, že jsme nakonec dostali úplně jiný zložin, byť se po většinu řady tvářil jako zločin velmi povědomý, mi příjde dost nápadité.[/spoiler] Jinak jasně, že záleží, jak moc divák bude ochoten tolerovat tyhle chyby, nebo bychy úplně jinačí, pro něj podstatnější (jinými slovy - to, co se nelíbí třeba tobě) a jestli naopak nad nimi přimhouří očko, protože všechno okolo. A říkám, celkem snadno chápu i ty negativní pocity.
708498
2 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tempo bylo imo OK, s tím třeba já problém neměl. Dávkování informací mi přišlo do šestého dílu v pořádku.Jen na konci mi vadilo, že po scéně příjezdu k černochovi byl prostřih na scénu s tím, jak Wayne usedá do úřednickýho kanclu. Naprosto zbytečná informace, expoziční scéna vytrhující z děje, který měl v tu chvíli vrcholit a držet napětí. A takových příkladů bych z posledních dvou dílů našel víc. Napětí mimochodem chybělo celému finále.

Ano, postavy a svět byly v první polovině série skvělé, proto jsem teď zklamán, že to ke konci bylo zahráno do outu. Ale případ mi přišel extrémně podobný tomu prvnímu, dobře, nebylo to pedofilech a nehrálo se tolik na okultismus, ale atmosféra a konspirace v pozadí byly totožné. Právě proto se ten Hoyt dal tak snadno tipnout hned na začátku, byť samozřejmě bez detailů (jakože to byla jeho dcera a ne on samotný, to už mi ve výsledku přijde vedlejší).


Jsem docela zvědavý, co na to budou časem říkat ostatní. Věřím, že někomu ta neurčitost může sednout (Davies dal koneckonců 5/5*), a že už jen kvůli těm postavám třetí řadu ocení, na mě to ale prostě bylo málo. Kluci z TVzone k tomu určitě brzy napíšou víc.
708498
Tempo bylo imo OK, s tím třeba já problém neměl. Dávkování informací mi přišlo do šestého dílu v pořádku.[spoiler]Jen na konci mi vadilo, že po scéně příjezdu k černochovi byl prostřih na scénu s tím, jak Wayne usedá do úřednickýho kanclu. Naprosto zbytečná informace, expoziční scéna vytrhující z děje, který měl v tu chvíli vrcholit a držet napětí. A takových příkladů bych z posledních dvou dílů našel víc. Napětí mimochodem chybělo celému finále. Ano, postavy a svět byly v první polovině série skvělé, proto jsem teď zklamán, že to ke konci bylo zahráno do outu. Ale případ mi přišel extrémně podobný tomu prvnímu, dobře, nebylo to pedofilech a nehrálo se tolik na okultismus, ale atmosféra a konspirace v pozadí byly totožné. Právě proto se ten Hoyt dal tak snadno tipnout hned na začátku, byť samozřejmě bez detailů (jakože to byla jeho dcera a ne on samotný, to už mi ve výsledku přijde vedlejší). [/spoiler] Jsem docela zvědavý, co na to budou časem říkat ostatní. Věřím, že někomu ta neurčitost může sednout (Davies dal koneckonců 5/5*), a že už jen kvůli těm postavám třetí řadu ocení, na mě to ale prostě bylo málo. Kluci z TVzone k tomu určitě brzy napíšou víc.
708490
1 -2
reagují: KARLOS
reagovat
Ale vždyť Hoyt o tom nakonec věděl, nevěděl o tom do doby, než ji přivedl k nim, ne?
Na poldy tlačil ten bezpečák, aspoň tak sem to pochopil a neměl sem potřebu do toho šťourat.
Potrestaný byl jednooký černoch, jen nebylo ukázáno, jak ho vedou v poutech... No big deal.
Doba, kdy manželka zemřela byla "bezpředmětná", stejně jako vztah s dcerou. Imo to bylo na podobné bázi jako rodiné vztahy v jedničce, jen tady to trochu nešikovně osekali, no...
A vztah s manželkou nepotřeboval ukázat dobu po hádce. Ta scéna v kontextu jasně říká, že postavy  svouj společný život postaví i na tomhle případu, byť se to Waynovi ani trochu nezamlouvalo a pro Amelii to byl jasně daný požadavek...


Ale můžu se plést, mám jen první shlédnutí a na analytycké rozbory, případné odhalení much budu určitě potřebovat ještě jedno shlédnutí.
A celkem mě všichni překvapujete, že vám tempo přišlo pomalé. Za mě ani náznakem...
708490
[spoiler]Ale vždyť Hoyt o tom nakonec věděl, nevěděl o tom do doby, než ji přivedl k nim, ne? Na poldy tlačil ten bezpečák, aspoň tak sem to pochopil a neměl sem potřebu do toho šťourat. Potrestaný byl jednooký černoch, jen nebylo ukázáno, jak ho vedou v poutech... No big deal. Doba, kdy manželka zemřela byla "bezpředmětná", stejně jako vztah s dcerou. Imo to bylo na podobné bázi jako rodiné vztahy v jedničce, jen tady to trochu nešikovně osekali, no... A vztah s manželkou nepotřeboval ukázat dobu po hádce. Ta scéna v kontextu jasně říká, že postavy  svouj společný život postaví i na tomhle případu, byť se to Waynovi ani trochu nezamlouvalo a pro Amelii to byl jasně daný požadavek...[/spoiler] Ale můžu se plést, mám jen první shlédnutí a na analytycké rozbory, případné odhalení much budu určitě potřebovat ještě jedno shlédnutí. A celkem mě všichni překvapujete, že vám tempo přišlo pomalé. Za mě ani náznakem...
3 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: mkubalikova
IMO jo, byla to realita.
708489
[spoiler]IMO jo, byla to realita.[/spoiler]
708482
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se