
na jednu hodinovou epizodu se divam hodiny dve. tak hutny ze mam furt prst na mezerniku. bavi me premyslet nad kazdou scenou. serial mad men je proste top. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Vudce smecky je Raph, k April se nebudu radsi ani vyjadrovat.|
reagovat
|
Na Gravity Falls zase nějaký Diego cosi...|
reagovat
|

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|


|
reagovat
|


|
reagovat
|