
reaguje na:
Axis
Já ji zatím viděl jen v akčních filmech jako je John Wick 2, Resident Evil: Poslední kapitola nebo v pokračování XXX. Možná se na to podívám a změním názor. 

|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|


