A to mi přišel rozjezd docela slabý.The Magicians
Začínám mít z třetí řady takový Buffy feeling
A to mi přišel rozjezd docela slabý.
A to mi přišel rozjezd docela slabý.|
reagují:
studo
|
reagovat
|



