
reaguje na:
Ex-SOLDIER
Upřímně ten její tweet byl fest za hranou i pro mne: Napsala o černošské poradkyni Obamy, že je jako kdyby muslimské bratrstvo a planeta opic mělo dítě. To bych nenapsal ani já sem. 

|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|






