
reaguje na:
TedGeorge
Ty kazišuku jsem to schválně chtěl udělat tajemný, těch dvojiček tam bylo víc. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Ale výborný finále 
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
Kde bol celý čas ten ťah na bránku ako v posledných 2 minútach. Druhú sériu vôbec vidieť nemusím, stačí mi si prečítať nejaký wiki sumár a vyjde to nastejno. Aspoň nezahodím 10 hodín života...|
reagovat
|
A doporuč mě prosím sci-fi seriál, co má lepší herce, hudbu, a výpravu/kameru dík 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|