reaguje na:
Sony
přesně, tomuhle formátu by slušelo, kdyby člověk co ty vtipy vymýšlí byl ten samej co je pak říká. Ta autentičnost se nedá zahrát. Tady je ten pocit vykalkulovanosti ještě podpořenej tím že "minule se nám povedla hláška, tak ji tam na sílu nacpeme znova".
|
reagovat
|




