Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28541 - 28560 Napsat příspěvek

Jessica Jones

Season 2
No, tak to bylo... Úplně stejný jako první řada? Neustálý se točení v kruhu, otravná bloncka, debilní Carrie-Ann a její podzápletka... Jessica druou řadou jen utvrdila svou pozici nejhoršího Netflix Marvelu.

5/10
688610
Season 2 No, tak to bylo... Úplně stejný jako první řada? Neustálý se točení v kruhu, otravná bloncka, debilní Carrie-Ann a její podzápletka... Jessica druou řadou jen utvrdila svou pozici nejhoršího Netflix Marvelu. 5/10
Jessica Jones
2 -2
reagují: speedy.mail
reagovat

Westworld Season 2 Finale

Wow! 90 minutovy finale druhy rady zodpovedelo hodne otazek a taky samozrejme pridalo dost dalsich do 3. rady. Bude to dlouhy cekani na dalsi radu, ale uz se nemuzu dockat :+
688603
Wow! 90 minutovy finale druhy rady zodpovedelo hodne otazek a taky samozrejme pridalo dost dalsich do 3. rady. Bude to dlouhy cekani na dalsi radu, ale uz se nemuzu dockat *:+*
Westworld Season 2 Finale
4 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Včera sem viděl poslední díl první řady, no a moc mě to nenadchlo, chování postav často wtf?!... jen ty lesy jsou tam super... 
688602
Včera sem viděl poslední díl první řady, no a moc mě to nenadchlo, chování postav často wtf?!... jen ty lesy jsou tam super... 
688600
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Zone Blanche .. asi tak, hodně jsem doufal, že se mi to bude líbit .. zatím jsem po dvou dílech dost na rozpacích .. fakt bych rád konečně v nějakém serioznějším krimi/mystery seriálu viděl dobře a profesionálně odváděnou práci na místě činu (stačilo by málo - nesahat na nic bez rukavic, nic NESTRKAT do pusy a čekat na krim. technika než mi místo zajistí).. mě jako bývalého vyšetřovatele to strašně sere. :) To si aspon občas některý scénárista nemůže sehnat kriminalistcké desatero a zkusit mě překvapit? :- 
688600
Zone Blanche .. asi tak, hodně jsem doufal, že se mi to bude líbit .. zatím jsem po dvou dílech dost na rozpacích .. fakt bych rád konečně v nějakém serioznějším krimi/mystery seriálu viděl dobře a profesionálně odváděnou práci na místě činu (stačilo by málo - nesahat na nic bez rukavic, nic NESTRKAT do pusy a čekat na krim. technika než mi místo zajistí).. mě jako bývalého vyšetřovatele to strašně sere. *:)* To si aspon občas některý scénárista nemůže sehnat kriminalistcké desatero a zkusit mě překvapit? *:-* 
688588
2 -2
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Spazz
Díky, to jsem si asi nechtěl přečíst. :) Dramatických seriálů jsou 3 prdele, seriálů o fightu je nula nula nic : ) 
688596
Díky, to jsem si asi nechtěl přečíst. *:)* Dramatických seriálů jsou 3 prdele, seriálů o fightu je nula nula nic : ) 
688594
0 0
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Kingdom je imo super a hlavne Grillovi to dost sedi, ale je to hrozna depkarina, kde je skoro kazda postava kokot nebo ztroskotanec (nebo oboji) a do treti sezony se mi tak nejak extra nechce. 

S choreografii pomahaji kouci z JacksonWink, takze i tady je akce celkem fajn. 
688594
Kingdom je imo super a hlavne Grillovi to dost sedi, ale je to hrozna depkarina, kde je skoro kazda postava kokot nebo ztroskotanec (nebo oboji) a do treti sezony se mi tak nejak extra nechce.  S choreografii pomahaji kouci z JacksonWink, takze i tady je akce celkem fajn. 
688506
2 0
reagují: BarryLyndon
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Ehm...asi bych jí vzal do ruky a umlátil tě s ní...ale asi by mě dřív upadla ruka :D
688592
Ehm...asi bych jí vzal do ruky a umlátil tě s ní...ale asi by mě dřív upadla ruka *:D*
688590
4 -1
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: Sony
VENKU JE KRÁSNĚ!
688591
VENKU JE KRÁSNĚ!
688588
2 -1
reagovat
reaguje na: vZeč

TERROR KNIHA

Terror kniha je nuda nejvyššího kalibru. :-
688590
Terror kniha je nuda nejvyššího kalibru. *:-*
TERROR KNIHA
688589
1 -2
reagují: Axis
reagovat
Terror knihu :D
688589
Terror knihu *:D*
3 0
reagují: Jamajcan
reagovat

Zone Blanche nebo Terror?

Mam ted tyden volno a venku to vypada otresne...poradte mi, prosim, do ceho jit. 
688588
Mam ted tyden volno a venku to vypada otresne...poradte mi, prosim, do ceho jit. 
Zone Blanche nebo Terror?
0 0
reagují: Sigi, verbst
reagovat

ANIME/MANGA

Sleduje tady někdo anime/manga web ?
688582
Sleduje tady někdo [url=http://www.kissanime.ac]anime/manga web ? [/url]
ANIME/MANGA
0 0
reagovat

Yellowstone

Aj ten jeden diel pozerám na pokračovanie, uf, podvedome čakám, kedy tam medzi nich príde Walt Longmire a povie tej otravnej arogantnej rodine, aby prestala robiť chujoviny, inak si ich podá.
688565
Aj ten jeden diel pozerám na pokračovanie, uf, podvedome čakám, kedy tam medzi nich príde Walt Longmire a povie tej otravnej arogantnej rodine, aby prestala robiť chujoviny, inak si ich podá.
Yellowstone
2 -1
reagovat

Terror (2018)

AMC se rozhodlo pro druhou sérii Terroru opustit arktické vody a přesune se do tichomoří a ještě k tomu do druhé světové. Za mě asi nejdebilnější možné rozhodnutí ever...a v rámci druhých serií jsem něco podobného ještě nezažil. Plus velké plivnutí na knihu, historii výpravy a pro mě osobně vlastně i nechuť se na možnou druhou sérii podívat. 

PS: Pokračování v Arktidě se parádně nabízelo. Při následných záchranných výpravách, které u admirality doslova prolobovala Crozierova manželka, zemřelo 2x tolik námořníků než jeli zachránit. Inuité kteří obchodovali s kanadskými základnami dlouhou dobu prodávali předměty námořníků a vybavení z obou lodí. Postupně se našli dvě šalupy u Kanadských břehů, jež měli patřit Terroru. Při novodobém námořním průzkumu byly objeveny obě lodě. A obě jsou v překvapivě dobrém stavu. U Terroru by prý stačilo opravit díru na přídi, vypumpovat vodu a dalo by se na ní plavit.

PSS: Dlouhou dobu badatelé, historici a lékaři vysvětlovali velmi podivné chování posádky a minimum zpráv které po sobě měli zanechávat (zanechali tři, přitom na lodi bylo 200 zesílených tubusů které se dali vyvakuovat a vložená psaná zpráva by v nich vydržela desítky let) přisuzovali otravě olovem. V té době se konzervy zavíčkovali olověným uzávěrem. Nakonec byly objeveny a exhumovány ostatky námořníků z Erebusu a při vyšetření v sobě neměly dostatečné množství olova aby byly otráveni, k tomu se našel i jeden ze skladů konzerv a část byla vylovena z Terroru při jeho objevení (rok 2017).

Nu nic musel jsem ze sebe vypsat to zhnusení a zmar...
688544
AMC se rozhodlo pro druhou sérii Terroru opustit arktické vody a přesune se [url=https://www.csfd.cz/novinky/5274-serialovy-terror-se-presune-do-valky/]do tichomoří a ještě k tomu do druhé světové[/url]. Za mě asi nejdebilnější možné rozhodnutí ever...a v rámci druhých serií jsem něco podobného ještě nezažil. Plus velké plivnutí na knihu, historii výpravy a pro mě osobně vlastně i nechuť se na možnou druhou sérii podívat.  PS: Pokračování v Arktidě se parádně nabízelo. Při následných záchranných výpravách, které u admirality doslova prolobovala Crozierova manželka, zemřelo 2x tolik námořníků než jeli zachránit. Inuité kteří obchodovali s kanadskými základnami dlouhou dobu prodávali předměty námořníků a vybavení z obou lodí. Postupně se našli dvě šalupy u Kanadských břehů, jež měli patřit Terroru. Při novodobém námořním průzkumu byly objeveny obě lodě. A obě jsou v překvapivě dobrém stavu. U Terroru by prý stačilo opravit díru na přídi, vypumpovat vodu a dalo by se na ní plavit. PSS: Dlouhou dobu badatelé, historici a lékaři vysvětlovali velmi podivné chování posádky a minimum zpráv které po sobě měli zanechávat (zanechali tři, přitom na lodi bylo 200 zesílených tubusů které se dali vyvakuovat a vložená psaná zpráva by v nich vydržela desítky let) přisuzovali otravě olovem. V té době se konzervy zavíčkovali olověným uzávěrem. Nakonec byly objeveny a exhumovány ostatky námořníků z Erebusu a při vyšetření v sobě neměly dostatečné množství olova aby byly otráveni, k tomu se našel i jeden ze skladů konzerv a část byla vylovena z Terroru při jeho objevení (rok 2017). Nu nic musel jsem ze sebe vypsat to zhnusení a zmar...
Terror (2018)
6 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Jo, to byla hodně velká husťárna.
688540
Jo, to byla hodně velká husťárna.
688476
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ja to tedka v buse stojicim pred Prahou shlidnul podruhy a je to jeste lepsi. Rozhodne 8/10 a druhej dil vyhlizim. Costner v sobe ma neco kovbojskyho a v ty roli proste "feels right". Kelly no comment a v hospode ti k ni neco reknu :D

Souhlas, ze meritko obrovsky. Je tady obri potencial to s prominutim zkurvit, ale Sheridan si to imho pohlida a ma v zaloze plno veci, kterejma nam vyrazi dech. Akorat me zatim vubec nebavej indiani a vsechno kolem nich.
688513
Ja to tedka v buse stojicim pred Prahou shlidnul podruhy a je to jeste lepsi. Rozhodne 8/10 a druhej dil vyhlizim. Costner v sobe ma neco kovbojskyho a v ty roli proste "feels right". Kelly no comment a v hospode ti k ni neco reknu :D Souhlas, ze meritko obrovsky. Je tady obri potencial to [spoiler]s prominutim[/spoiler] zkurvit, ale Sheridan si to imho pohlida a ma v zaloze plno veci, kterejma nam vyrazi dech. Akorat me zatim vubec nebavej indiani a vsechno kolem nich.
688510
0 0
reagovat
reaguje na: Sigi

Sigi

Nevíš "nic o ničem", jen jsi teď slyšel náznak... a evidentně jsi pozadu pár týdnů, takže s tím musíš tak trochu počítat :D
688512
Nevíš "nic o ničem", jen jsi teď slyšel náznak... a evidentně jsi pozadu pár týdnů, takže s tím musíš tak trochu počítat *:D*
Sigi
688511
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Hezky jsi to shrnul .. za to máš ode mě tatranku ;) .. ale .. chápu to správně, že se nám vrátil Hopkins do 2. série Westworldu a ty jsi mi to právě vyspoileroval?:o
688511
Hezky jsi to shrnul .. za to máš ode mě tatranku *;)* .. ale .. chápu to správně, že se nám vrátil Hopkins do 2. série Westworldu a ty jsi mi to právě vyspoileroval?*:o*
688510
0 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: TedGeorge

Yellowstone

Nechal jsem to pár dní uležet a musím říct, že mě to zpětně bavilo víc, než jsem po pár recenzích a zdejším Karlovi čekal. Jasně, má to přes 90 minut, což je na úvod prostě hodně - jenže ty zdánlivě zbytečný odbočky s vedlejšíma postavama a dlouhý záběry na krajinu imho později doloží, jak masivní příběh tady chce Sheridan vyprávět. Zaprvé to není černobílý, zadruhé se tam toho děj fakt hodně, a za třetí je to dost možná jeho nejambicióznější počin doteď, za mě to tudíž takhle bylo naprosto v pořádku. Užíval jsem si každý dialog, zejména pak z úst nekompromisně sexy Kelly Reilly, nebo tradičně výborného Costnera (už teď to vidím na duel mezi ním a Hopkinsem za nejlepší výkon v závěru roku), každou hudební vsuvku, a když pak ve finále nabralo ty správný grády a došlo konečně i na nějakou tu akci, už jsem jen slintal blahem, protože přesně tohle od Sheridana prostě chcete. 

V hlavně mi teď skáče spojení The Raid -> The Raid 2. Už to prostě není tak hezky uzavřený a nabitý, jak jsme od něj zvyklí ve filmech, ale o to rozmáchlejší to má dění, takže z toho v závěru (doufám) bude mnohem větší odměna. If you know what I mean. Pilot 9/10
688510
Nechal jsem to pár dní uležet a musím říct, že mě to zpětně bavilo víc, než jsem po pár recenzích a zdejším Karlovi čekal. Jasně, má to přes 90 minut, což je na úvod prostě hodně - jenže ty zdánlivě zbytečný odbočky s vedlejšíma postavama a dlouhý záběry na krajinu imho později doloží, jak masivní příběh tady chce Sheridan vyprávět. Zaprvé to není černobílý, zadruhé se tam toho děj fakt hodně, a za třetí je to dost možná jeho nejambicióznější počin doteď, za mě to tudíž takhle bylo naprosto v pořádku. Užíval jsem si každý dialog, zejména pak z úst nekompromisně sexy Kelly Reilly, nebo tradičně výborného Costnera (už teď to vidím na duel mezi ním a Hopkinsem za nejlepší výkon v závěru roku), každou hudební vsuvku, a když pak ve finále nabralo ty správný grády a došlo konečně i na nějakou tu akci, už jsem jen slintal blahem, protože přesně tohle od Sheridana prostě chcete.  V hlavně mi teď skáče spojení The Raid -> The Raid 2. Už to prostě není tak hezky uzavřený a nabitý, jak jsme od něj zvyklí ve filmech, ale o to rozmáchlejší to má dění, takže z toho v závěru (doufám) bude mnohem větší odměna. If you know what I mean. Pilot 9/10
Yellowstone
688264
2 0
reagují: TedGeorge, Sigi
reagovat

Lights Out (2011)

Seriálová verze Rockyho s ultrasympaťákem v hlavní roli, těch 13 dílů strašně uteklo. Boxerské souboje kvalitně nasnímané, asi se fakt mlátili :)))

Překvapili mladí Pornstache a Pedro Pascal. :)

btw oplatí se MMA Kingdom? 
688506
Seriálová verze Rockyho s ultrasympaťákem v hlavní roli, těch 13 dílů strašně uteklo. Boxerské souboje kvalitně nasnímané, asi se fakt mlátili :))) Překvapili mladí Pornstache a Pedro Pascal. :) btw oplatí se MMA Kingdom? 
Lights Out (2011)
0 0
reagují: Spazz
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se