Tak potom zkus i RWBY, což je čistě americký produkt.
Red Trailer
White Trailer
Black Trailer
Yellow Trailer
Zatím je 5 sezón; s tím, že to je s každou řadou řadou dospělejší a vážnější, jako Harry Potter. S tím se i každou sezónu lepší samotná animace (na začátku neměl RoosterTeeth tolik peněz)
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

dík

