Season 2
No, tak to bylo... Úplně stejný jako první řada? Neustálý se točení v kruhu, otravná bloncka, debilní Carrie-Ann a její podzápletka... Jessica druou řadou jen utvrdila svou pozici nejhoršího Netflix Marvelu.
5/10
Jessica Jones
|
reagují:
speedy.mail
|
reagovat
|

To si aspon občas některý scénárista nemůže sehnat kriminalistcké desatero a zkusit mě překvapit?

.. ale .. chápu to správně, že se nám vrátil Hopkins do 2. série Westworldu a ty jsi mi to právě vyspoileroval?