Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28801 - 28820 Napsat příspěvek

Lost in Space 2018

já nevim. Mě to nějak sedlo. Bylo mi to příjemný, slupl jsem to na posezení a chci eště. Ne že bych tam ty chyby neviděl, ale prostě mi nevadily. Mohlo by to asi lehce přidat na tempu, ale jen lehce, aby to neztratilo ten starosvětský feeling.
684356
já nevim. Mě to nějak sedlo. Bylo mi to příjemný, slupl jsem to na posezení a chci eště. Ne že bych tam ty chyby neviděl, ale prostě mi nevadily. Mohlo by to asi lehce přidat na tempu, ale jen lehce, aby to neztratilo ten starosvětský feeling.
Lost in Space 2018
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
to zato že to malo dokopy stopáž filmu :D
684347
to zato že to malo dokopy stopáž filmu :D
684307
1 0
reagovat
reaguje na: Sony
přesně, tomuhle formátu by slušelo, kdyby člověk co ty vtipy vymýšlí byl ten samej co je pak říká. Ta autentičnost se nedá zahrát. Tady je ten pocit vykalkulovanosti ještě podpořenej tím že "minule se nám povedla hláška, tak ji tam na sílu nacpeme znova".
684315
přesně, tomuhle formátu by slušelo, kdyby člověk co ty vtipy vymýšlí byl ten samej co je pak říká. Ta autentičnost se nedá zahrát. Tady je ten pocit vykalkulovanosti ještě podpořenej tím že "minule se nám povedla hláška, tak ji tam na sílu nacpeme znova".
684299
3 0
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
To je vec, ktora sa pacila dokonca aj mne:D
684307
To je vec, ktora sa pacila dokonca aj mne*:D*
684306
2 -1
reagují: kubqo
reagovat

The End of the F***ing World

Strašně dobrá věc, ale obtížně uchopitelná. Nejlepší je nic si nezjišťovat a mrknout na to, překvapilo mne to žánrem i pojetím. Dohromady je těch 8 krátkých dílů necelé 3 hodiny, takže to uteče. 
684306
Strašně dobrá věc, ale obtížně uchopitelná. Nejlepší je nic si nezjišťovat a mrknout na to, překvapilo mne to žánrem i pojetím. Dohromady je těch 8 krátkých dílů necelé 3 hodiny, takže to uteče. 
The End of the F***ing World
5 -3
reagují: pepo
reagovat
...jde strasne poznat, ze to cte...

Je otazkou casu, kdy to zrusi... :))
684299
...jde strasne poznat, ze to cte... Je otazkou casu, kdy to zrusi... *:))*
5 0
reagují: MarvinP
reagovat
Mně to sedne vcelku dost a přijde mi to jako příjemný osvěžení.
684229
Mně to sedne vcelku dost a přijde mi to jako příjemný osvěžení.
1 -2
reagovat
ona se vždycky tak afektovaně ironicky uchechtne, že já už pak nemám náladu se ani pousmát. Přitom na papíře jsou některý ty hlody docela fajn.
684222
ona se vždycky tak afektovaně ironicky uchechtne, že já už pak nemám náladu se ani pousmát. Přitom na papíře jsou některý ty hlody docela fajn.
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nuda...prvotní zábava z nadsazeného a vyhroceného formátu je už fuč, tři měsíce po olympiádě je tohle téma dost passé, to už bych čekal víc Koukalové nebo aspoň trochu toho Červenky :D O Šlechtové, která dělá poslední dobou ženám ve vrcholných politických funkcích asi nejhorší možnou reklamu nebo snad Krnáčové ani slovo, škoda, čekal bych to rozehrát na ob strany.
PS: kam sakra ta holka kouká, mě to hrozně ruší jak různě překmitává očima i trochu hlavou sem tam.
684221
Nuda...prvotní zábava z nadsazeného a vyhroceného formátu je už fuč, tři měsíce po olympiádě je tohle téma dost passé, to už bych čekal víc Koukalové nebo aspoň trochu toho Červenky *:D* O Šlechtové, která dělá poslední dobou ženám ve vrcholných politických funkcích asi nejhorší možnou reklamu nebo snad Krnáčové ani slovo, škoda, čekal bych to rozehrát na ob strany. PS: kam sakra ta holka kouká, mě to hrozně ruší jak různě překmitává očima i trochu hlavou sem tam.
684216
3 0
reagovat

Branky, body, kokoti

Druhý díl je ještě lepší. link :+
684216
Druhý díl je ještě lepší. http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip/543874/branky-body-kokoti-ester-k-zehlicimu-prknu-a-fantazie-opusteneho-nadsamce.html *:+*
Branky, body, kokoti
1 -10
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Rastie to. Je to ultimatny feelgood serial (ak milujes tie postavy, pomaha to) a stale ma
svoje genialne momenty. 
Napriklad v piatej sezone bola mozno najlepsia epizoda celeho serialu.
684111
Rastie to. Je to ultimatny feelgood serial (ak milujes tie postavy, pomaha to) a stale ma svoje genialne momenty.  Napriklad v piatej sezone bola mozno najlepsia epizoda celeho serialu.
684100
1 0
reagovat

Brooklyn 99 s03

Po té eskapádě s obnovením jsem se dal do nakoukávání třetí řady, kde jsem někdy před 2 lety skončil a je to nevím....

Během epizod se docela bavím, ale na konci epizody zapomenu 90 % vtipů. Je to hrozně divný, zábavný, ale fakt ne geniálně, aby se se celebrity přimlouvaly za obnovení. 
684100
Po té eskapádě s obnovením jsem se dal do nakoukávání třetí řady, kde jsem někdy před 2 lety skončil a je to nevím.... Během epizod se docela bavím, ale na konci epizody zapomenu 90 % vtipů. Je to hrozně divný, zábavný, ale fakt ne geniálně, aby se se celebrity přimlouvaly za obnovení. 
Brooklyn 99 s03
0 0
reagují: Gorecki
reagovat

The Alienist

Jsem rád, že jsem to nevzdal po prvních dvou dílech .. docela se to rozjelo a atmosféra, herci a výprava je opravdu lahůdka. Taková ideální výpln než dorazí druhá série Mindhunter :)
684069
Jsem rád, že jsem to nevzdal po prvních dvou dílech .. docela se to rozjelo a atmosféra, herci a výprava je opravdu lahůdka. Taková ideální výpln než dorazí druhá série Mindhunter *:)*
The Alienist
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Na to jsem moc línej, napsat to sem je strop, co tomu časově dám. Budu spoléhat na vyšší zásah a to že umíte googlit. 
683981
Na to jsem moc línej, napsat to sem je strop, co tomu časově dám. Budu spoléhat na vyšší zásah a to že umíte googlit. 
683980
0 0
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Tak napiš sám a zeptej se Spoonera a nebo Teda, jestli by to takhle šlo. A když to nepůjde, tak to dej sem. Určitě si to tady někdo přečte.
683980
Tak napiš sám a zeptej se Spoonera a nebo Teda, jestli by to takhle šlo. A když to nepůjde, tak to dej sem. Určitě si to tady někdo přečte.
683954
0 0
reagují: BarryLyndon
reagovat
Nechce někdo z TVZ hochů napsat shrnující článek k Expanse? Je to docela smutné čtení co si dávám dohromady články.... :-(
683954
Nechce někdo z TVZ hochů napsat shrnující článek k Expanse? Je to docela smutné čtení co si dávám dohromady články.... :-(
0 0
reagují: hroubek
reagovat
Barry je super, akorat tech 8 dilu ubehlo az moc rychle :(
683703
Barry je super, akorat tech 8 dilu ubehlo az moc rychle :(
2 0
reagovat

Cobra Kai

je neskutešný překvapení a pro mě zatím seriál roku. Tohle fakt asi nečekal nikdo.
683700
je neskutešný překvapení a pro mě zatím seriál roku. Tohle fakt asi nečekal nikdo.
Cobra Kai
0 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Úspěšně jsem to ignoroval, ale teď do začnu dohánět, hned jak dojedu person of interest. To je hrozný gp 
683655
Úspěšně jsem to ignoroval, ale teď do začnu dohánět, hned jak dojedu person of interest. To je hrozný gp 
683608
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Stephen Root a Glenn .. ok, to mi stačí abych dal šanci aspon pilotu .. dík za tip ;)
683651
Stephen Root a Glenn .. ok, to mi stačí abych dal šanci aspon pilotu .. dík za tip *;)*
683607
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se