
A pak se ti tam táhne napínavá linka celým dílem za kterou by se nemuselo stydět vážně drama z Wall Streetu.



|
reagovat
|
|
reagují:
BarryLyndon
|
reagovat
|

|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
okkac
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
Nene, už si to hezky dojedu, včetně té osmé poslední. Protože tohle byla zase jednou pecka, která přišla potichu a jakoby odnikud.
srsly, 4. řada Homelandu patří k tomu nejlepšímu, co kdy v televizi vzniklo. |
reagují:
hroubek
|
reagovat
|


.. musel jsem si to pustit dvakrát za sebou |
reagovat
|