Lost in Space 2018
já nevim. Mě to nějak sedlo. Bylo mi to příjemný, slupl jsem to na posezení a chci eště. Ne že bych tam ty chyby neviděl, ale prostě mi nevadily. Mohlo by to asi lehce přidat na tempu, ale jen lehce, aby to neztratilo ten starosvětský feeling.
|
reagovat
|




