Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 29621 - 29640 Napsat příspěvek
reaguje na: xxendxx
Nemá to být až v lednu?
669116
Nemá to být až v lednu?
669103
0 -1
reagují: speedy.mail
reagovat

Counterpart 1x01

J K Simons jakožto agent, který "řeší" věci v jiné dimenzi? hell yea... americans mixlý Fringem... co chtít víc?
669103
J K Simons jakožto agent, který "řeší" věci v jiné dimenzi? hell yea... americans mixlý Fringem... co chtít víc?
Counterpart 1x01
3 0
reagují: okkac
reagovat

Strager Things 2

Můj zimní večerníček skončil. Pouštěl jsem si pokud možno jednu epizodu denně před spaním při zapálené svíčce a nemělo to chybu. Ty postavy mi taaakhle přirostly k srdci. Dustin nejvíc , demo-psi :D 
Další výhodu to mělo v tom, že je to absolutně nenáročný na sledování, žádný velký zvraty , tisíc postav a dějovejch linek, prostě zapneš a pohoda.
p.s. teď už jen zbývá pustit si Aliens. :)
669006
Můj zimní večerníček skončil. Pouštěl jsem si pokud možno jednu epizodu denně před spaním při zapálené svíčce a nemělo to chybu. Ty postavy mi taaakhle přirostly k srdci. Dustin nejvíc , demo-psi :D  Další výhodu to mělo v tom, že je to absolutně nenáročný na sledování, žádný velký zvraty , tisíc postav a dějovejch linek, prostě zapneš a pohoda. p.s. teď už jen zbývá pustit si Aliens. *:)*
Strager Things 2
2 0
reagovat

Jean-Claude van Johnson 7,5/10

je to vtipné, je to šílené....( wtf cestování časem, MEGA zlosyni atd.) kdo viděl Pilot, tak bude asi stejně jako já překvapen, jakým směrem se seroš později vydal...snad bude druhá série

30 minutová stopáž seriálu perfektně sedí.... :+
668827
je to vtipné, je to šílené....[spoiler]( wtf cestování časem, MEGA zlosyni atd.)[/spoiler] kdo viděl Pilot, tak bude asi stejně jako já překvapen, jakým směrem se seroš později vydal...snad bude druhá série 30 minutová stopáž seriálu perfektně sedí.... *:+*
Jean-Claude van Johnson 7,5/10
0 0
reagovat
U Dirka se mi líbí, že tři čtvrtiny sezony to plyne tak nějak normálně až pomalu, a v posledních dvou třech epizodách "shit hits the fan" a začnou se vršit mrtvoly. :D
668716
U Dirka se mi líbí, že tři čtvrtiny sezony to plyne tak nějak normálně až pomalu, a v posledních dvou třech epizodách "shit hits the fan" a začnou se vršit mrtvoly. *:D*
0 0
reagovat
Terror ma teaser a premiera je 26.3.
668715
Terror ma teaser a premiera je 26.3.
1 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
vážně jsi napsal komentář kde hodnotíš 3 seriály s názvem Dirk, Dark, Dork :D:D
668639
vážně jsi napsal komentář kde hodnotíš 3 seriály s názvem Dirk, Dark, Dork *:D**:D*
668625
8 0
reagovat
Dark - byl tam ne jeden, ale... spousta bootstrap paradoxů a příbuzných smyček.. a v té celkové motanici to vlastně fungovalo docela originálně. A taky mix nízké a vysoké scifi s dramatem, kdy člověk neví, jestli na něj v příštím záběru vykoukne strnulým pohledem vyjádřená existenciální krize nebo nějaká geekovská steampunková krávovina, byl sice divný, ale takovým osvěžujícím způsobem. Nevím nakolik je to znouzectnost, ale fungovalo to na mě.

Dirk - až moc Wendimooru, ale furt strašně zábavný wtf.

Dork - zjistil jsem, že existuje knižní serie Dork Diaries, ale nečetl jsem ji.
668625
Dark - byl tam ne jeden, ale... [spoiler]spousta bootstrap paradoxů a příbuzných smyček[/spoiler].. a v té celkové motanici to vlastně fungovalo docela originálně. A taky mix nízké a vysoké scifi s dramatem, kdy člověk neví, jestli na něj v příštím záběru vykoukne strnulým pohledem vyjádřená existenciální krize nebo nějaká geekovská steampunková krávovina, byl sice divný, ale takovým osvěžujícím způsobem. Nevím nakolik je to znouzectnost, ale fungovalo to na mě. Dirk - až moc Wendimooru, ale furt strašně zábavný wtf. Dork - zjistil jsem, že existuje knižní serie [url=http://dorkdiaries.com/]Dork Diaries[/url], ale nečetl jsem ji.
0 0
reagují: zahron
reagovat

The crown S2

9/10
668614
9/10
The crown S2
0 0
reagovat

Manhunt (Unabomber)

6-7/10
Wannabe Mindhunter
Nesadla mi struktura a Sam W., mohla byt z toho lepsia krimi a jeden z top serosov roka. . Obrovsky potencial premarneny.
Avsak na csfd a rottenoch to zbiera chvalu
668613
6-7/10 Wannabe Mindhunter Nesadla mi struktura a Sam W., mohla byt z toho lepsia krimi a jeden z top serosov roka. . Obrovsky potencial premarneny. Avsak na csfd a rottenoch to zbiera chvalu
Manhunt (Unabomber)
0 0
reagovat

Shameless US 8x6

Michael Jordan
Odpočet na obrazovce
Allahu akbar!

Ten seriál je tak strašně over the top:D
668052
Michael Jordan Odpočet na obrazovce Allahu akbar! Ten seriál je tak strašně over the top*:D*
Shameless US 8x6
0 0
reagovat
prosim, dejte mu jeste nejakou ackovou roli...kopat furt umi... :+

link
668016
prosim, dejte mu jeste nejakou ackovou roli...kopat furt umi... *:+* https://m.youtube.com/watch?t=51s&v=oZKmYMLJpuU
0 0
reagovat

Godless

Boha jeho :o:)) ta první epizoda byla neskutečně dobrá .. jestli si to udrží kvalitu i do dalších dílů, tak umřu štěstím ještě dřív, než si stačím rozbalit dárky pod stromečkem :D
667769
Boha jeho *:o**:))* ta první epizoda byla neskutečně dobrá .. jestli si to udrží kvalitu i do dalších dílů, tak umřu štěstím ještě dřív, než si stačím rozbalit dárky pod stromečkem *:D*
Godless
2 0
reagovat

Dark

po dvou epizodách - něco mezi Pustinou a timecrimes? Obávám se, že je to přesně jeden z těch seriálů, co mě sklamou, možná i naštvou, ale je to příliš efektně vypočítané, než abych se na to přestal koukat. Doufám, že mají v záloze nějaký pořádný mindfuck a ne jen další variantu bootstrap paradoxu
667731
po dvou epizodách - něco mezi Pustinou a [spoiler]timecrimes[/spoiler]? Obávám se, že je to přesně jeden z těch seriálů, co mě sklamou, možná i naštvou, ale je to příliš efektně vypočítané, než abych se na to přestal koukat. Doufám, že mají v záloze nějaký pořádný mindfuck a ne jen další variantu [spoiler]bootstrap paradoxu[/spoiler]
Dark
0 0
reagovat
Marvel's Jessica Jones S2 teaser

Kupte ji už někdo nové džíny!
667725
[url=https://www.youtube.com/watch?v=QK_iX5cPDhE]Marvel's Jessica Jones S2 teaser [/url]Kupte ji už někdo nové džíny!
1 0
reagovat

Mindhunter

Konečně to mám za sebou a teď to rozšiřuji kde můžu, aby se o tomto skvostu vědělo co nejvíce. Pecka. Obrovská natěšenost na druhou řadu. 9/10
667720
Konečně to mám za sebou a teď to rozšiřuji kde můžu, aby se o tomto skvostu vědělo co nejvíce. Pecka. Obrovská natěšenost na druhou řadu. 9/10
Mindhunter
3 0
reagovat

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

proč...
667718
proč...
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Je to fantasticke!
667696
Je to fantasticke!
667665
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Hodně se na to těším a zajímá mě srovnání se seriálem Victoria, možná by si na toto téma mohl napsat článek. ;)
667683
Hodně se na to těším a zajímá mě srovnání se seriálem Victoria, možná by si na toto téma mohl napsat článek. *;)*
667665
0 0
reagovat

do_Od

Nesnasim te, musim tedka byt 8 dni v kuse pokazdy cca 14 hodin v kuse v praci. Nejak sem vytesnil, ze uz je to venku a tesil se, ze si to pustim o svatcich.

Nesnasim te. Nesnasim te.
667667
Nesnasim te, musim tedka byt 8 dni v kuse pokazdy cca 14 hodin v kuse v praci. Nejak sem vytesnil, ze uz je to venku a tesil se, ze si to pustim o svatcich. Nesnasim te. Nesnasim te.
do_Od
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se