Counterpart 1x01
J K Simons jakožto agent, který "řeší" věci v jiné dimenzi? hell yea... americans mixlý Fringem... co chtít víc?
|
reagují:
okkac
|
reagovat
|




ta první epizoda byla neskutečně dobrá .. jestli si to udrží kvalitu i do dalších dílů, tak umřu štěstím ještě dřív, než si stačím rozbalit dárky pod stromečkem 