
Vincent
Byl jsi o jednu sezonu zkusenejsi 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
jedine rozumne vysvetlenie je, ze si moc mlady. No a tvoj sposob vyjadrovania tomu len nasvedcuje. To je cele 
|
reagovat
|
Chlap ako sa patri....Trapne, velmi velmi trapne
Mne vobec nevadi co pises okolo konzol. Ja to na rozdiel od teba myslim s hrami tak vazne, ze sa neobmedzujem platformou, a hram hry na com chcem. Ci uz je to PC v pracovni, PS v obyvke, alebo 3DS-ko kde zrovna mam cas. Ale jemne ma rusi, ze tu vytahujes vzdy, vzdy ale fakt vzdy stale tie iste otrepane blbe reci, ktore tu nikoho ale ozaj asi nikoho nezaujimaju, ked sa rec co len jemne dotkene hier a konzol.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|