blond
Popravde nevim co ti na ty kvalite pripada spatnyho, je to ostrej XviD v sakra dobrym rozliseni, jediny co ho muze trumfnout je original ve VOBu nebo 640 QT a v takovym rozliseni se tehdy trailery nedelaly. Bud vymen kodeky, monitor nebo oci. ;)
|
reagovat
|
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu
.